Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg jó ötlet párosítani...

Tényleg jó ötlet párosítani egy egyszerű kék farmert egy fehér blúzzal?

Figyelt kérdés

Tegnap így voltam suliban, és sokan megdicsértek, hogy milyen jól áll, összepasszol, stb :))

Annyi volt, hogy nem ez a cipő volt rajtam suliban, hanem egy szolid 5cm-es magassarkú :)


Vélemény?

18/L


[link]


2017. máj. 19. 09:12
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a farmer és egy fehér blúz, ing, póló párosítás mindig jól néz ki, de nekem a képen látható blúz fazonja nem tetszik :)
2017. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.Szerintem a képen látható ing fazonja mar kiment a divatból,de maga az ötlet jo.
2017. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én kék farmer + fehér felső (póló, ing, blúz pulcsi stb) kombóban élem le a fél életemet, sose lehet elb-szni, bármilyen cipővel jól mutat :D


25l

2017. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A blúz fazonja nekem se jön be annyira, plussz a nadrágból is lehetne levágni, jobban állna ha nem gyűrődne az alja.

De amúgy egy blúz+farmer kombó teljesen jó egy lányon megfelelő darabokkal.

24f

2017. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a konkrét farmer és blúz ami a képen van borzalmas. De egyébként nagyszerű összeállítás, én is gyakran hordom. Csak javasolnám kicsit modernebb változatban.

Pl:

[link]


[link]

2017. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen amiket az #5-os válaszoló belinkelt,azok teljesen jo osszeallitasok.
2017. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább a farmer és a hosszú ujjú fehér ing összeállítás tetszik.
2017. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!