Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most fogok menni 9. -be. És...

Most fogok menni 9. -be. És már azon gondolkozok hogy mibe menjek első nap. Mert nekünk az első napon van az évnyitó és utánna 4 osztályfőnőki. És szerintetek mi lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom fiú vagy lány vagy-e, de egy teljesen fekete egyszerű nadrág, valami rád passzoló/feszülő fehér ing, lányoknak valami szolid fekete magassarkú, fiúknak valami elegánsabb fekete bőr cipő. Belőtt séró kis smink. Fontos az első benyomás. Viszont kicsit korán van még.
2017. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es szerinted a reni fiú vagy lány név?
2017. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évnyitóra ünneplő kell.
2017. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. sry nem figyeltem, és hol a te válaszod?
2017. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ünneplő. Neked tetsző fehér ing, alakodhoz passzoló szoknyával vagy nadrággal, lehetőleg fekete cipővel vagy szandállal.
2017. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Unneplobe
2017. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem csak hogy ünneplőbe, a legtöbb középiskolában "egyenruha" van ünnepségekre. Gimnáziumban matróz blúz, középiskolákban egyen nyakkendő. Először szerintem az év végi bizonyítványodra koncentrálj, messze van még szeptember...
2017. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. máj. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!