Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 38/32 skinny férfi farmert...

38/32 skinny férfi farmert hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Nos, a méreteim miatt elég nehezen tudok magamnak nadrágot vásárolni.

Egyszer a Tesco-ban volt valami leárazás, és megláttam egy fekete skinny farmert 38/32-es méretben, ami pont tökéletes volt rám. Se nem túl szűk, se nem túl bő, egyszerűen tökéletes.

Na, azóta sem találok sehol, más színben, ugyanilyen fazonú farmert.

Legutóbb bejártam a C&A-t, a Bershka-t, az összes létező ruhaboltot, sehol nem találtam a méretembe ilyen farmert. Pedig tuti, hogy lehet kapni valahol ilyen nadrágot, ami megfelelő rám, de lehet, hogy én vagyok a béna, ezért is fordulok hozzátok segítséggel.


Ha esetleg tudtok olyan üzletet, ahol lehet kapni ilyen fazonú farmernadrágot, a fent említett méretben, akkor legyetek szívesek írni nekem.


Ha esetleg nektek ez plusz információ, akkor a szegedi Árkádba próbáltam keresgélni legutóbb, de én nem találtam magamnak semmilyen nadrágot.


A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2017. máj. 22. 17:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!