Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvállalnátok ilyen ruhákat?

Felvállalnátok ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

24 vagyok, eddig annyira foglalkoztam azzal, hogy amit velveszek ne legyen se túl rövid, se sokat mutató.

A helyzet az, hogy ezek a mell alatt bővülő, felül semmit nem mutató ruhák kislányosak.

egyre több helyen botlok bele dekoltáltabb tapadós ruhákba. A helyzet az, hogy más is hord ilyeneket. Mi értelme, hogy úgymond irigykedem rájuk, pedig tudom, hogy én is hordhatnék ilyeneket, de visszatartanak a gátlások és az, hogy más emberek úgyis megszólnak?!


2017. máj. 27. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Én empire ruhában se érzem kislányosan magam, de ki hogy.

Ha csöcskidobással akarsz hódítani, rajta. ;)

Nem tilos.

2017. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert senki nem itel el, mert nem oregasszonynak vagy ovodasnak oltozol. Ne viccelj mar. Fiatal vagy, oltozz is ugy.
2017. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Tök mindegy mit csinálsz valaki ígyis úgyis megszól majd.

2. Alakot követő ruhákból is vannak ízléses darabok nem csak köldökig kivágott, s-ggig érő ruhák.

2017. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!