Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen órát ajánlotok egy 20...

Milyen órát ajánlotok egy 20 éves pasinak?

Figyelt kérdés

Ajándék lenne, két 20 évesnek, azért órára gondoltam, mert szerintem az egy férfin mindig elegáns, mindegy hogy 20 éves vagy 50, de mivel nem értek hozzá, nem szeretném ha évek múlva is óra lenne, nem csak lom. tudom melyik a jó márka, illetve melyik strapabíró.

Nem baj ha drágább, de azért nem 200ezresre (pláne mivel 2 db kell :)) gondolok, de nem is 10ezresre.

Nem sportosra gondolok, hanem elegánsra. :)


2017. máj. 27. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha elegáns, akkor valami klasszikus stílusú bőrszíjas. Szerintem ezek között érdemes nézelődni:

[link]

2017. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt viszont hozzátenném, hogy automata óra napi használatra való. Nem kell benne elemet cserélni vagy felhúzni. Van benne egy lengősúly, ami a használat közbeni mozgással felhúzza az órát. Cserébe viszont ha napokon keresztül nem hordják, megáll. Szóval ha az elegáns óra egyben alkalmi is, és hetek telnek el két felvétel között, akkor csak kvarc jöhet szóba.

[link]

2017. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hasznos válasz volt!!!

Nézegetem is őket, de mit jelent az hogy a tipusa analóg?

Az Orient egyébként menőnek számít? :D

2017. máj. 27. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Az orient egy megbízható, jó márka. Akik hordják, ezért hordják, nem azért, mert különösebben divatos lenne. Ebből kifolyólag viszont sokkal inkább értékálló, mint a "menő" divatórák. Japán, mint a Casio, de más piacot céloz meg.


Az analóg a mutatós-számlapos kijelzésre utal.

2017. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a fém szíj az elegánsabb.
2017. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

férfinak ne vegyél órát ajándékba, nélküle.

okosabb venni egy ajándékkupont, amin ő maga választhat egy órát.

a karórát kedvelő pasik számára az óra egy nagyon személyes dolog, az egész egyéniségük benne van, így kicsi az esély rá, hogy eltalád, melyik modell tetszene a srácnak


én pl. imádom az órákat, de amit ajándékba kaptam, az akkor egyszer volt rajtam, mert valahogy nem énrólam szól, és emiatt nem is szeretem.

29F

2017. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

A fémszíj alapjáraton nem elegáns, hanem sportos. Ez nem véleménykérdés. Pontosan, mint ahogy a millió segédszámlapnál is. Maga az óraház és az óralap kialakítása ezen tud kompenzálni, de egy bőrszíjas óra eleganciáját, az az által sugárzott érettséget sosem éri el.

2017. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

#7, ez csak egy régi, becsontosodott sznob elv, ami abból a korból maradt meg, amikor még újdonságnak számított a fém szíj.

Egy fémszíjas ugyanolyan elegáns tud lenni, és van, akinek az egyéniségét jobban visszaadja.

én pl fel nem vennék bőrszíjasat, mert távol áll tőlem, számomra túl finomkodó, modoros, nem elég férfias. De ettől még nekem is "érett" és elegáns órám van, de olyan, ami passzol hozzám, ahogy én magam is "érett" gondolkodású vagyok...

2017. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A tok anyagánál a nemesacél vagy a fém a jobb?
2017. máj. 28. 23:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A nemesacél is fém. Általában vagy nemesacél, ritkábban titán szokott lenni. A nemesacél nehezebb. Valakinek az jelenti a minőségérzetet, ha 'húzza a csuklóját', másnak pedig ha alig érzi, hogy rajta van.
2017. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!