Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vettem egy cipőt a Tally...

Ha vettem egy cipőt a Tally Weijben, viszont szeretné becserélni azt egy ruhára, akkor csak abban az üzletben tehetem ezt meg, ahol vásároltam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rájöttem, hogy a cipő mégsem tetszik annyira, ráadásul egy kicsit még szűk is, ráadásul teljesen lapos, amitől már nagyon elszoktam. Bementem egy másik üzletükbe és megkérdeztem, hogy becserélik-e nekem, mert nem jó a méret, és azt mondták, hogy oda vigyem vissza ahol vettem, de az a ruha, amire szeretném becserélni, az csak ebben az üzletben van az én méretemben, és annyi lenne a kérdésem, hogy ez a fanchise miatt van, vagy mert abban a boltban nem volt már az a cipő és azt hitték, hogy egy másikra szeretném becserélni.
2017. máj. 28. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt egy kis szakadás a tallys cipőmön és nem cserélték vissza, mert hogy koszos volt a talpa és hogy biztos utcán viseltem... szóval nekem minőségi kifogásom volt és a cipőt nem vették vissza... ócska az a bolt, évek óta nem is vásárolok ott, ne aggódj 3 hónap alatt úgyis szétjön a cipő anynira silány a minősége
2017. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, de én nem hordtam, még az árcédula is rajta van, úgyhogy biztos elhiszik, meg így látszik rajta, hogy semmilyen szennyedződés nincs rajta, nem is erről van szó, hogy csak abban az üzletben lehet-e visszacserélni, amelyikben vettem.
2017. máj. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!