Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros, klasszikus szabású...

Piros, klasszikus szabású ruhához milyen cipőt vegyek? .

Figyelt kérdés
Feketét? A cél az elegáns megjelenés, nem szexizni akarok. Nappali viselet, nem bulizni. És egy ilyen feltűnő színű ruha "megenged" balerinát, vagy mindenképpen magas sarkú illik jobban hozzá? Am egy térdig érő, felül is zárt, elég komoly megjelenést kölcsönző ruha, csak élénkpiros a színe. Segítség, nem értek hozzá...
2017. máj. 28. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én inkább nude színt választanék hozzá. azzal nem lehet mellélőni és sok mindenhez passzol. ha nem is szeretnél magassarkút, akkor kisebb sarkút válassz.
2017. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én klasszikus szabású ruhához nem vennék balerinacipőt. Nem feltétlenül magassarkút (bár kétségtelen, az nagyon csinos lenne hozzá), de pl. egy telitalpú cipő vagy egy kisebb sarkú bokacsizma, Oxford cipő vagy vmi hasonló sarokméret már jobb hatást kelt hozzá, mint egy tutyi. Nap mint nap látom, hogy csinos ruhákhoz balerinacipőt húznak az emberek, és nekem tök illúzióromboló... mintha két különböző ember öltöztette volna fel őket alul-felül, stílusban nem passzolnak egymáshoz, ráadásul egy láb sem mozog annyira kecsesen egy balerinában, mint ami egy ilyen ruhához illene.
2017. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!