Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik cipő éri...

Szerintetek melyik cipő éri meg jobban ( tartósság, kényelem)? Az adidas superstar vagy a converse?

Figyelt kérdés
Minden véleményt és rapasztalatot szivesen várok!:)

#Adidas #Converse #SuperStar #mindenmasodiklány
2017. máj. 28. 22:07
 1/5 anonim válasza:
Nekem mind a 2 van. Nekem a converse nem annyira kényelmes ellenben az adidas superstarral. Mind a 2 nagyon strapabiro.. mondjuk a converset heti 1x veszem fel de egy ido utan elkezdi nyomni a lábam.Osztalytarsaim mondjak h nagyon kényelmes nem tudom enyémel mi van :D a super start esos idoben is feltudod venni ennyivel jobb. Ha neked az adidas megér majdnem 2 annyit akkor nyugodtan vedd meg én sem bántam meg
2017. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen jó időben inkább converset vegyél, ne legyen már minden második embernek adidas cipője...
2017. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán nyárra terveztem hordani:D

Ilyenkor nem is értem, hogy az emberek hogy tudnak cipőben lenni.

De amúgy köszönöm a valaszokat!

2017. máj. 29. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es választ szóról szóra meg tudom erősíteni, nekem is van Adidas Superstarom és Converse-em is. Nagyon jól néz ki mind, de a Converse egy idő után kényelmetlen, és nem is tart annyi ideig, mint egy Superstar. A Superstar egy igazi álomcipő - nekem nagyon régóta mindig van egy pár a ruhatáramban.
2017. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Chuck Taylor II-m van(rövidszáru) olyan mint egy futócipő. Rohadt kényelmes. Sokkal kényelmesebb mint a sima Chuck.
2017. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!