Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik bikini a 2 közül...

Melyik bikini a 2 közül (fekete vagy bordó)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. máj. 30. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik a fekete a csipke miatt de azt vedd meg amelyik jobban tetszik magadon. Mert nekem úgy van ha meglátok valamit (a színe miatt) akkor felpróbálom és lehet hogy tökre hülyén áll.
2017. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is a fekete személy szerint jobban tetszik. Viszont az egy kicsit úgy néz ki, mintha nem vinnél a strandra bikinit és ezért a melltartódban fürödnél. A bordó inkább néz ki bikininek. DE ha csak otthoni medencébe/olyan helyre veszed fel, ahol mindegy vagy nem látszik hogy milyen, akkor a fekete. De ez a te döntésed!!! ne engedd, hogy bárki is befolyásoljon (főleg nem itt az interneten, ismeretlenül)! :)
2017. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik, olyanok, mint a sima melltartók. Hétköznap ilyenek vannak rajtam. De mivel nem ez volt a kérdés, nekem a bordó egy fokkal jobban tetszik.
2017. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!