Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem néznek ki a...

Csak szerintem néznek ki a Gucci táskák ócska kínaisnak?

Figyelt kérdés

Ahogy elmentem a Gucci bolt előtt, annyira gagyi táskákat láttam hogy az valami elképesztő. Még a párom is el volt hűlve milyen gagyik. Persze vannak gyönyörűek is, de az már más tészta. A java része olyan gagyi volt.

Pl ezt láttam:

[link]


Mint amit a kínaiból szereztek, és mindez fél millióért, és többért



2017. máj. 30. 21:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem csak a kirakatot kell megnezni,gyönyörű táskák,ruhák es cipők vannak a boltban.Dehat ízlések es pofonok.
2017. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
A képen látható tényleg nem néz ki egy luxus darabnak de azért az ott kapható holmik nem nevezhetők gagyinak
2017. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Nekem van pár Gucci táskám, elég jól elvagyok velük, még senki sem nézte kínaisnak őket! ;) Aki szerint kínais, annak nem is való... Bár szerintem nem fogtál még a kezedbe Gucci táskát, akkor nem tennél ilyen kijelentést. Mellesleg rengeteg fazon és szín van, amit a kirakatban látsz, az még a töredékének sem nevezhető.
2017. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
tudom hogy milyen ruhak es taskak vannak. maximum 1-2 dolog tetszik, és ettől még ugyanúgy gagyinak latom a többit :)
2017. máj. 30. 22:49
 5/31 A kérdező kommentje:
persze izlesek es pofonok, vehetnék én is, persze nem a legdrágábbat, de annyira nem izgat egyik sem.
2017. máj. 30. 22:51
 6/31 anonim ***** válasza:
26%
De annyira mégis izgat, hogy kiírd ezt a kérdést! :D
2017. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hát csak megkérdezhetem az emberek véleményét, nem?
2017. máj. 31. 00:50
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
Megkerdezheted,de nem kell leszolni azonnal a dolgokat.Attol mert neked nem tetszik es "kinais"hatás kelt masnak megtetszhet.Jol írta az egyik válaszoló,valószínű meg soha nem fogtál a kezedben ilyen táskát,hiszen ha fogtál volna mar nem ezt mondanád.Nekem is van jo par táskám illetve ruhám,kiegeszitom..Mindegyik prémium minőség,illetve meg soha senkinek nem nézte kinaisnak vagy hamisítványnak,egy eredeti darabon látszik,hogy nem az.
2017. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Annyira vicces, hogy a guccsi gazdák állandóan csak azt tudják hajtogatni, hogy "nyilván sosem fogtál még a kezedben guccsit, mert különben nem ezt mondanád!!4!44!!négy!"

De, a kérdező valószínűleg akkor is ugyanezt mondaná, ha tüzetesen végigtaperolta volna a képen lévő csodát, ugyanis nem a kivitelezés, és az anyaghasználat minőségét kifogásolta, hanem a giccses, és/vagy már-mát az ízléstelenseg határát súroló kinézetet (a képen lévő az meg már új szintre emeli ezt a két kifejezést). Az meg elég jellemző a luxuscuccok jelentős részére, legyen az májkülkorsz, guccsi vagy luivutton... .. .

2017. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
*már
2017. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!