Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi a valószínűsége,...

Mennyi a valószínűsége, hogyha a 12,5  centis tűsarkúba nem tudok sokáig menni, egy 11,8 cm-es telitalpúba fogok tudni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem!

Elég alacsony (165 cm) vagyok, és mivel itt van a nyár, szeretnék egy csinos telitalpú szandált venni. Mivel tűsarkúba nehezen tudok menni ha csúszik a lábam, és egyensúlyozni is nehezen tudok benne egy idő után, telitalpút szeretnék venni. A kiszemelt szandálomnak viszont 11,8 cm magas a sarka, ezért félek hogy nem fogok tudni ebben sem sokáig menni. Természetesen felpróbálom majd, és ugye a telitalpú eleve kényelmesebb is.

Ti hogy vagytok ezzel?? Van akinek hasonló problémája volt/van mint nekem? Előre is köszönöm a segítséget!:)


2017. jún. 1. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A telitalpú teljesen más, össze sem lehet hasonlítani egy magassarkúval.
2017. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval!

Attól is függ egyébként hogy milyen a 12,5 centis tűsarkúd. Ha nem platformos, esetleg nagyobb rád kicsit, már nem úgy tudsz menni benne! Szerintem ha pont a megfelelő méretet veszed a telitalpúba, semmi gond nem lesz. És valóban sokkal kényelmesebb. De ha nem nagyon vagy hozzászokva a +10 centis sarkakhoz, inkább vegyél kisebbet. Persze ha felveszed úgyis érezni fogod hogy magas-e vagy pont jó.

2017. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 165cm teljesen átlagos, egyáltalán nem alacsony.
2017. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nap mint nap 12 centis 80-ás éveket idéző holdjárókban koptatom a macskaköveket.

A platformos de masszív sarkú cipőt és a telitalpút is ugyanannyira kényelmesnek találom, de funkcióban teljesen más mindegyik.

Telitalpúban könnyebb rossz, göröngyös utalon menni, sarokkal pedig lépcsőzni könnyebb és a nagyvárosi felújított utakon közlekedni.

Döntsd el, hogy melyik mozgásformát végzed gyakrabban.

2017. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!