Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Üdv! Van egy Nike Tanjun...

Weisz Martin69 kérdése:

Üdv! Van egy Nike Tanjun cipőm! Internetről rendeltem, és segítséget szeretnék kapni, hogy hamis e? Linkelek pár képet! A cipőnek gumi talpa van, elég kemény és fénylő, ami nálam nem megszokott! Elore is koszonom a valaszt!

Figyelt kérdés

Képek: [link]


[link]


[link]


[link]



2017. jún. 4. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Oke ez mind szep es jo,de a ciporol egészben nem kaptunk kepet.A talpa nagyon szep,de abból nem tudom megállapítani,hogy eredeti e..
2017. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanilyenem van.

egyedül belül más az enyém,mert belül a talp fekete nem piros.

a többi részen különbséget nem látok.

de miért nem sétálsz be a dejkmanba és nézed meg?

ott lehet már csak ilyet kapni boltban.

2017. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hamisítvány! 10000%
2017. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én Deichmann-ban vettem 64,99€-ért. Teljes mértékben eredeti.

Az enyém is ilyen, csak a talprésze fehér.

Egy dologra kell vigyázni, és az az, hogy ennek a cipőbek a talprésze nagyon hamar kopik. Nekem november óta van meg és azóta megkopott. Igaz, hogy napi szinten használom is, hamár megvettem.

De eléggé kényelmes és sportra is hasznos egy kis cipő!

Ja és meg egy dolog, a talpa érzékeny a vízre és eléggé "összenyomódik", vagy nem is tudom, hogy hogyan lehetne leírni a jelenséget.

Tehát óvakodj a tócsáktól. De igazából mosástól sem lett nálam semmi baja.

2017. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!