Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég izzadós vagyok ebben a...

Elég izzadós vagyok ebben a nagy melegben, de el akarom kerülni hogy ez látszódjon a pólókon, milyen anyagon nem látszik meg annyira?

Figyelt kérdés
Tehár például a hónaljamnál, vagy hátamnál. Milyen anyagot részesítsek előnyben pólóvásárlásnál?

2017. jún. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp pamut, és a fekete és a fehér az amin legkevésbé látszik. A szürkèt felejtsd el ;)
2017. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ja és nem tudom h fiu vagy vagy lány. Ha lány akkor jo ötlet vmi (fehér/fekete alapú) apró mintás póló is
2017. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is izzadok, mint a ló, bármilyen anyagú pólóban. Mintásakat veszek fel emiatt vagy feketét.
2017. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fekete.

Ha kórosan izzadsz, kipróbálhatnád az antisudoricat. [link]

2017. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az antisudoricát akartam ajánlani. Az tényleg használ izzadás ellen, de cserébe ISZONYÚAN MAR!!! És szárítja is a bőrt, szóval kell mellé valami hidratáló krém is, különben viszketni fogsz.


Amúgy meg csak lenge, bő szabású, tiszta pamut pólókat érdemes hordani nagy melegben. Leginkább fehér vagy fekete színben. De a fehér egy idő után besárgul az izzadságtól, és a mosás se nagyon viszi ki. :(

2017. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az izzadságtól sárgul be hanem a dezodoroktol
2017. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a sudorica annyira nem hatékony, amennyire szárít. Ha bekeni magát az ember hidratálóval utána, akkor meg ugyanúgy ragad, mintha izzadna. Illetve a hátamra nem tudom amúgy sem ráönteni az oldatot, spray formátumot pedig nem találtam.


Nagyon együtt érzek a kérdezővel, rólam is tíz perc alatt folyik a víz. Nem is a hónalj, hanem hát, mellkas, lábszár. Pedig kövér sem vagyok. Feketében pedig még inkább melege van az embernek, meg hát nem vagyok ilyen komor egyéniség, hogy mindig feketében mászkáljak.


Én lehetőleg kerülöm az egyszínű pólókat, az elszórt minták jól elrejtik a foltokat is. Azonban általában ott lyukadok ki, hogy hát meleg van, izzadok, kész, nem tudok mit csinálni, máson is vannak foltok, stb. Sokszor áttörlöm magam vizes papírral és zuhanyozom. És hűvös szoba vagy strand, amint lehet.

2017. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!