Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évzáró ünnepségre mehetek...

Évzáró ünnepségre mehetek majd teljesen sötét ruhákba?

Figyelt kérdés

Tehát nulla fehér ruha fekete ujjatlan fölsö arra fekete kardigán alul fekete szoknya és magassarkú csizma. Esetleg pár fehér kiegészitőt felveszek hozzá. (a csizi miatt meg ne szóljatok be tudom meleg de nem érdekel)

Mit gondoltok?



2017. jún. 4. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

32 fokban csizma és kardigán?

Fürdőruhában víz mellett is brutális meleg van.


De te tudod.

2017. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kértem hogy ne szóljatok be meleg akkor meleg az én dolgom nem!!

Inkább arra várokk választ amugy milyen OK vagy nem?

2017. jún. 4. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a fehér blúz,vagy ing az alap. Legalábbis a mi iskolánkban ezért simán nem adta volna át a bizonyítványt az osztályfőnök,minket mindig ezzel fenyegetett. Ha a ti iskolátokban lazábbak és nem zavar,hogy kitűnsz a tömegből,akkor tedd. De komolyan ennyire problémát okoz egy pár órát fekete-fehérben lenni. Én pl sosem értettem azokaz,akik nem képesek kibírni azt az évi 4-5 napot,amikor ki kell öltözni a suliban
2017. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem teljesen rendben van ha igy érzed jól magad. Aki meg esetleg pofákat vág meg beszól mert tuti fognak már a csizma miatt is azokat szard le! :)

remélem segitettem dönteni.

2017. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általános sulis vagy gimis évzáró? Bár akár melyik is te ismered jobban mennyire fogadnák el bár szerintem ha alkalmi öltözet nagyon nem kötnének bele. A csizma egyébként hosszúszárú? Mert akkor lehet tényleg kissé durva lesz :D
2017. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem gimis de középsulis! 11.-es


A csizma meg amugy tényleg hosszúszárú de ettől miért lesz kissé durva? Baj ha az szerinted??

2017. jún. 5. 00:13
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Én azt gondolom, hogy ez nem halottas menet, hanem évzáró.

Meg azt is, hogy nagyon bele fogsz izzadni ebbe az összeállításba, írtad hogy ezt ne mondjuk, de mégis ha meglátnálak mégis szúrnék ki először? Azt, hogy ott egy csajt harminc fokban térdig téli csizmában, meg az jutna eszembe, hogy milyen jó izzadt lehet a lába. Pár napja is ülök a buszon, épp állunk a pirosnál, a járdán egy hosszú szárú bakancsos lány álldogál, a hátam mögött ülök meg rögtön arról beszéltek, hogy de rohadt lábszaga lehet annak a kis hülye ...-nak.

Te is így akarsz járni?

2017. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mehetsz persze, hisz nem tiltja semmi. Mindössze szokatlan lesz, mivel hazánkban csak a temetéseken szoktak teljesen fekete ruhába öltözni.


Megkérdezhetem hogy miért szeretnél csak feketét viselni?

2017. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából csak nem szeretem a fekete-fehér kombiációt. Meg szeretem a fekete cuccokat, aztán így gondoltam egy ilyen full fekete kombinációra.

Különösebb okom nincs.

2017. jún. 9. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem.

Van a suliban előírás hogy mit kell az ünnepségeken viselni? Ha lazák a szabályok akkor nem lesz gond, csak várhatóan sokan fognak majd megjegyzéseket tenni.

2017. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!