Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett öltönymániás?

Miért lett öltönymániás?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 36 éves, lassan 37, előtte melegítőkben, meg laza cuccokban járt és imádta a fullcapet és a baseball sapkákat. Szerette a bandás pólókat is, mert amúgy metált hallgat.

Nem tudom mi történt, de lassan két hónapja állandóan öltönyben van, még akkor is, ha csak vásárolni megy, meg az utcán is. Nem merem megkérdezni, hogy miért, nem állunk olyan közel egymáshoz. De mi lehet ennek az oka? Szinte már nem hordja a jól megszokott régi cuccait. Arra tippelek, hogy talán megakar valakinek felelni?



2017. jún. 7. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Aki megteheti, és elegánsan akar kinézni az hordja. Nem megfelelés ez, hanem stílus. A legtöbb nőnek ez bejön.
2017. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem én ezt én csak azt nem hogy hirtelen változás ez, mert előtte egész máshogy öltözött.
2017. jún. 7. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, es felteszem egy olyan pozíciónak/ cégnek akar megfelelni, ahol a beosztásához a kötelező dresscode az öltöny. Vagy 10 éves lemaradásban most kezdte el a HIMYM-et, és azt hiszi Barney menő és ő is az akar lenni..
2017. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elsőre az jutott eszembe, hogy munkahelyi követelmény lehet a dolog mögött.
2017. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem váltott munkahelyet, meg nem hiszem hogy az utcára is követelmény lenne, ha olyan munkahelye lenne.
2017. jún. 7. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem zavarja, hogy az osszes ferfi aki azt hiszi ugy elegans hogy ugyan az van rajta mint az osszes tobbi pasin , tehat egyenruha...
2017. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy ő mindig is szeretett volna így öltözködni, de valamiért nem merte megtenni. Van ilyen. Most megváltozott benne, vagy a környezetében valami, és ennek hatására ő is felvállalta magát.

Esetleg mostanra érezte magát eléggé érettnek és férfiasnak ahhoz, hogy ne érezze cikinek az "öltönymániáját".


Én is világ életemben szerettem a zakót, öltönymellényt, nyakkendőt, de 30 alatt nem mertem bevállalni őket se együtt, se magukban hétköznapokon. Egyszerűen nem éreztem eléggé férfiasnak még magamat hozzá, hogy magyarázkodás nélkül megtehessem. Harmincon túl viszont bátran bevállalom, ha olyanom van.

2017. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem munka miatt, akkor az alábbi jöhet számításba:

- magányos, nem tud csajozni, és azt hiszi, így nagyobb sikere lesz a nőknél, vagy legalábbis annál a stílusnál, amit akar

- kapott beszólásokat arra, hogy tininek néz ki, nem elég éretten, felnőttesen öltözik, és emiatt magába zuhant, és változtatott

- lehet, eddig is inkább ez volt a stílusa, csak a környezetében kicikizték, azt mondták, felesleges

2017. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!