Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi történt a Ralph Lauren...

Norbi124 kérdése:

Mi történt a Ralph Lauren Storeval? (www.shirthu.com/)

Figyelt kérdés
Mi történt az oldallal? itt lehetett ( [link] ralph lauren storból tized annyiért venni ruhákat az eredeti oldalról... máma rendelni szerettem volna róla de látom megszűnt az oldal, mi történhetett ? újra fog indulni? köszi előre is

2017. jún. 10. 14:53
 1/3 anonim válasza:
100%

Ugye tudod hogy itt csak hamisítványokat vehetsz?

Csak mert nemtudom elképzelni hogy egy 130€ (40000) értékű pólót, miértadnak itt csak 10-ért(3000ft kb). Amugy ha összehasonlítod ezt a polót és egy másikat a hivatalos Ralph Lauren oldal polóibol akkor látni fogod a különbséget.

2017. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokkal szarabb nem lehet,de miért szűnt meg azt még nem értem mindig
2017. jún. 17. 16:17
 3/3 kissmy11 válasza:
100%
Sziasztok! Innen még véletlenűl sem soha ne rendeljetek. Nagy kamu az egész. Kifizeted a terméket és nem hogy gagyit de kapsz 1 db fekete selyem polot,azt is csak azért hogy átvedd a csomagot,és írd alá a szelvényt.Szóval én ezt tapasztaltam. Sehova nem tudsz menni panaszra. Valoszinű ez az oldal már soha többet nem lesz elérhető.
2017. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!