Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vászon nadrág mennyire...

A vászon nadrág mennyire tágulékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sikerült vennem egy nagyot picit szűkebb férfi vászon nadrágot. Mennyire lesz szerintetek képes tágulni a hordás során? Érdemes itt is egy ép hogy picit feszesebbet venni, mint a farmer esetén ?


A mosás vissza is szűkíti majd?



2017. jún. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tágul, vagyis hát nagyon minimálisan.
2017. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tágul, nem szűkül. Ezért fontos olyan méretet venni, ami pont passzol, és kényelmes leülve is. Nem könnyű feladat :)
2017. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A minimális nekem elég, a combomon feszül egy kicsit jobban. :)


Elég sportos alkat vagyok, de szeretem a skinny és slim fitet mert nem ropi lábaim vannak hanem izmosak. És ezek a fazonok ezt kihangsúlyozzák. De most az egyik épp hogy egy picit szűkebb lett a kelleténél.

2017. jún. 11. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy picit nyúlni fog hordás közben. Szóval jól választottál. Skinny nadrágnál az a normális, ha picit szűk rád, és mindenhol feszül normálisan. :)


Én is ilyeneket hordok csak farmerban, és ott mindig egy számmal kisebbet veszek, mint ami pont feszesen kényelmes. Egy óra használat után úgyis rám idomul, és akkor pont jó kényelmes lesz, de mégis tök feszesen fog állni rajtam. :)


F

2017. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!