Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön a sikeres...

Lányok, nektek bejön a sikeres üzletasszony stílus? Kosztüm, magassarkú, bunda, bőrkesztyű, limu zin, vadászat?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez inkább a "kitartott ribi stílus"...
2017. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
vagy inkább életmód mint stílus
2017. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekem a sikeres üzletasszony sehol nem a vadászatot juttatja eszembe. Én is karrierista nő lévén szeretnék sikeres üzletasszony lenni, de a bunda szerintem ocsmány, a vadászatnak pedig semmi értelmét nem látom. Ehelyett elegánsan, divatosan öltözködnék és utazgatnék, nem pedig vadásznék
2017. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
57%
Hát kedves kérdező én pont ilyen szeretnék lenni, ízig vérig nő, imádom ezt a stílust.. már ha lány vagyok akkor csak ne legyek sportos, és egyszerű, az túl unalmas bele olvad a tömegbe.
2017. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Nagyon jó megfogalmazás. Bár a vadászatot én sem ide sorolnám. De ennek ellenére jó amiket lírtál,mondjuk hozzátenném azt,hogy független Nő,aki nincs senki pénzére rászorulva.;) Bár a sikeres üzletasszony alatt,érthető ez is. Nagyon nőies stílus amit leírtál,és sokak meghátrálnak tőle,hisz túl kihívónak érzik. Ezért is nevezik "ribnc" stílusnak. Ami szerintem teljesen hülyeség. Azért mert nekik nem ez a stílusuk,az életformájuk,még nem kell le "ribncozni" ezt a stílust. Nem árulják magukat,a testüket,még csak kinn sincs semmijük,csupán adnak a kinézetükre,és szeretik külsőleg is igazi nőnek érezni magukat,hisz a közérzet nagyon sokat számít,és az öltözet ebben fontos szerepet játszik. Igaz,kinek mi a Nő. Ha én férfi lennék,egy igazi Nő,és kihangsúlyozom,nagybetűs Nő,számomra így nézne ki. Nem kell ehhez 1 kiló smink. Amelyik nőnek szép arca van,szépek a vonalai,nem használ a megfelelő mennyiségnél többet. Bár ez is változó. Lehet ítélkezni,vagy megszólni,hogy mit értek én ehhez,hisz csak gyerek vagyok. Oh,és kedves kérdező! Ha azt érzed,Te vagy ez,légy ez! Ne add fel az álmaid,céljaid mások véleménye miatt! 14/L
2017. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Hát én független, nőies nő vagyok, mégis hülyeségnek tartom az itt felsoroltakat. Pénzszórás, állatkínzás, környezetszennyezés, egyik se nagy álmom.
2017. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem muszáj eredeti szőrből való legyen !! Nem kizárólag csak a bunda nôies! Viszont szerintem is nagyon elegáns és nőies a bunda!
2017. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Nagyon jó megfogalmazás. Bár a vadászatot én sem ide sorolnám. De ennek ellenére jó amiket lírtál,mondjuk hozzátenném azt,hogy független Nő,aki nincs senki pénzére rászorulva.;) Bár a sikeres üzletasszony alatt,érthető ez is. Nagyon nőies stílus amit leírtál,és sokak meghátrálnak tőle,hisz túl kihívónak érzik. Ezért is nevezik "ribnc" stílusnak. Ami szerintem teljesen hülyeség. Azért mert nekik nem ez a stílusuk,az életformájuk,még nem kell le "ribncozni" ezt a stílust. Nem árulják magukat,a testüket,még csak kinn sincs semmijük,csupán adnak a kinézetükre,és szeretik külsőleg is igazi nőnek érezni magukat,hisz a közérzet nagyon sokat számít,és az öltözet ebben fontos szerepet játszik. Igaz,kinek mi a Nő. Ha én férfi lennék,egy igazi Nő,és kihangsúlyozom,nagybetűs Nő,számomra így nézne ki. Nem kell ehhez 1 kiló smink. Amelyik nőnek szép arca van,szépek a vonalai,nem használ a megfelelő mennyiségnél többet. Bár ez is változó. Lehet ítélkezni,vagy megszólni,hogy mit értek én ehhez,hisz csak gyerek vagyok. Oh,és kedves kérdező! Ha azt érzed,Te vagy ez,légy ez! Ne add fel az álmaid,céljaid mások véleménye miatt! 14/L
2017. júl. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!