Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétszőke/világosbarnás...

Sötétszőke/világosbarnás hajszínhez szerintetek milyen színű felső a legjobb? Hogy nézhetnék ki jobban?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 12 éves vagyok és lány, nem kérek leszólásokat hogy "mai fiatalok" meg "rbanc", mert nem ilyen vagyok.

Csupán megelégeltem, hogy megyek az utcán és úgy érzem magam mások mellett, mint egy krumpli:D

Szemüveges vagyok(ezt a keretet, ami most van, szeretem), és hosszú, sötétszőke hajam van. Eddig derékig ért, most kicsit tovább a hátam közepénél. Copfban szeretem, de nap végére konkrétan fáj, ha végig fel van kötve. A mellem elég kicsi(tudom, hogy tinikorban vagyok..) éss nem vagyok vékony, de nagyon túlsúlyos sem. Az arcom ovális, azt szeretem, de ha kibontom a hajam, nem tetszik. Szerintetek érdemes lenne kicsit levágatnom, ill. milyen nyári ruhák állnának jól szerintetek, így látatlanban, és milyen színben? (Átlagos stílusom van, szeretem a laza póló-farmer kombót, illetve a hosszabb ruhákat, szoknyákat is)



2017. jún. 14. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve Budapesten hol tudnék esetleg magasított derekú, kék rövid farmereket venni? Allee?(Vagy hogy kell írni, eddig csak 2× voltam plázában)
2017. jún. 14. 13:38
 2/3 anonim válasza:
Shia bocsi hogy ezt igy de hany centi vagy es hany kilo? Ahoz tudnek igy roha tippeket mondani😂
2017. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
165centi és 60 kg:(
2017. jún. 15. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!