Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a New...

Mi a véleményetek a New yorkeres nadrágokról? Könnyen nyúlnak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Miazhogy! Már az üzletben megkezdik a szétesést. 😂 Nem lehúzásként, szép meg egész olcsó, minden 2. ember innen öltözik, de nem egyszer volt már, hogy próba közben óriási szakadásokat, lyukakat, foszlásokat, foltokat találtam nem egy ruhán, nem egy boltban...
2017. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hu Köszi, nem hangzik jól:/
2017. jún. 15. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Semmi gond veluk! En 11 ezerert vettem negy super skinny farmert kulonbozo szinekben ket eve es tok passzentosak meg mindeg!

A trukk! CSAK 30 fokos vizben rovid programmal szabad mosni oket es a gumi nem adja meg magat illetve nem 3-4 ezer forintosakat kell venni..

2017. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 6500 ft-ért néztem ki egyet, pont jó mert világos de mégsem néz li úgy mintha agyonmosott lenne, csak félek hogy kifakul meg szétnyúlik:D köszi a választ!
2017. jún. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!