Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem bucsús a mayo...

Szerintetek nem bucsús a mayo chix, my77, amnesia és társai?

Figyelt kérdés

kiver a víz ezektől a mèjócsiksz ruháktól, ès a silány kínai szintű sz@rjaikat horror áron adják.


tök érdekes, hogy az igènyesebb emberek letisztultan, egyszerűbben próbálnak öltözködni ès nem divat már a giccs náluk.


ha meglátok egy ilyen mayo-s csajt egyből tudom hogy magyar, mert egy külföldi ilyet fel nem venne(most a nyugati országokra gondolok).ott nagyobb sikk egy tiszta fehèr póló, egy farmerral.


ti mit gondoltok mièrt divat ez mo.-on? ti is szeretitek ezeket a márkákat?

sztem übergáz, ès bucsús!


2017. jún. 16. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Krwásnak tartom, de én prűd vagyok
2017. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem tetszik, túlárazott rossz minőségű. A modelleken látszódik milyen nők a márka célcsoportjai.
2017. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Igazi magyar pronyó dolog, mint ezer más ilyen balkáni, primkó, agyatlan, idejétmúlt magyar szarság.


A "búcsú" ellenben kettő darab hosszú "ú"-val írandó:

[link]

2017. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

okè, szokásos nyelvtan megint megvolt....

bocsi hogy eltèvesztettem egy ilyen sűrűn használt szó írását....

búúúúcsúúú

2017. jún. 16. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Tulajdonképpen az ilyen óriás márkajelzésű ruhák többsége tényleg vagy cigányos vagy parasztos vagy szimplán udvari bolondnak néz ki benne az illető. Nagyon kevés olyan ruhát látok,ahol nagy a márkajelzés,agyon van mintázva és jól is néz ki. Ezerből egy.


Igaz én a mayo chix meg ezeket nem igazán ismerem lévén,hogy férfi vagyok,de azért értem mire gondolsz.

2017. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is iszonyat ocsmány cuccokat árulnak, de mindenkinek szíve joga azt megvenni amit akar.

Van akinek pl ez tetszik...én nem nézem le vagy nevezem prolinak aki ott vásárol, csak nem értem, hogy miért költ ilyen sok pénzt ronda szarokra.

Aztán lehet, hogy nekik meg az én öltözködésem nem tetszik (sok halál egyszerű fekete ruha, ezüst és acél ékszerek, bakancsok, füzők stb...)

Mindenkinek más tetszik. Unalmas is lenne ha mindenki egyformán öltözködne........................................de várj csak..akik a divatot követik azok majdnem pont ugyanolyan ruhákban járnak :D :D

Na én őket sem értem, nem csak a mayo chix, amnézia stb fanokat

2017. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

savanyú a szőlő?

hát sztem a leírásomból kiderült, hogy nem szeretnèk ilyen cuccokat.

amúgy a lacoste, a h&m,amit szeretek...kiegèszítőkből pedig Sophia Webster ès Anh Tuan amit kedvelek.

jó nagy tömeg vagyok mi? gyorsan guglizd ki mik ezek!

igen egyèbkènt lelepleződtem, irigy vagyok, bárcsak lenne egy magenta színű brooklyn feliratos tunikám kètoldalt lecsüngő csücsökkel, mintha belekapott volna kèt kutyus ès megrángattak volna munkába menet.....jaj mikor lesz ilyenem? vagy egy tèli kabát aminek a hátára strasszokkal van verve akkora cirádás betűkkel mint a fejem, hogy Mayo Chixxxxxx!

na lèptem, megyek is venni egyet így nyár közepèn , sziasztok!

2017. jún. 16. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de én River Island-os vagyok. Nem nyert. 1-es.
2017. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ízléstelenek ezek a ruhák, de ilyen tombolást én csak ittasan szoktam csinálni. Ittál? :D


"vagy egy tèli kabát aminek a hátára strasszokkal van verve akkora cirádás betűkkel mint a fejem, hogy Mayo Chixxxxxx! " :D Ja ez tényleg ilyen.

2017. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem ittam😂...csak kèrdeztem valamit...remèltem nem csak engem irritálnak ezek a márkák....

akkor kezdtem a tombolást amikor az egyik kedves válaszoló leoltott.

2017. jún. 16. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!