Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők! Hány melltartótok...

Csajok, nők! Hány melltartótok egy bugyitok van? Hogy szoktátok őket vásárolni, hogy ugyanolyan színű legyen a felső és alsórész?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Rengeteg van legalább 40-50 pár. Csak minőségi melltartókat veszek nem 3000 forintos kínaiakat. És csak szettben tehát bugyi + melltartó kombó mert szeretem ha passzol egymáshoz
2017. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

5 melltartó, kismillió bugyi. Nem érdekel, hogy összeillik-e vagy sem. Melltartót a felsőhöz, bugyit az alsóhoz választok.

Ha összeillik amit viselek az vagy puszta véletlen, vagy a páromat akarom meglepni.

2017. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van kb. 10 melltartóm, meg sok bugyim. Csak feketét és fehéret veszek.
2017. jún. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom pontosan megmondani, kb 10 melltartó és 20 bugyi. Sose szettben veszem/hordom. Melltartóból szinte lehetetlen pamutot venni, a műszálashoz viszont műszálas lenne a bugyi is. Bugyiból csak pamutot vagyok hajlandó viselni.
2017. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy 10 melltartóm van.

A bugyit nem számolom meg.

Nem veszem egyben mert mindig gagyi műszálas jár hozzá.

Külön szoktam venni bugyit és szeretem ha a legtöbb melltartómhoz van hozzáillő bugyi.

2017. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legalább 20 melltartó

30 bugyi

2017. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég sok, nem tudom.


Nem mindig izgulok azon, hogy az alsó meg a felső passzoljon, de vannak olyan fehérneműk, amiket direkt szettben veszek.

Amúgy a legtöbb alsóneműm fekete, azok meg mind passzolnak egymással :D

2017. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van 9 melltartóm, ebből 3 sportmelltartó. Bugyiból meg van vagy 15..

Én nem figyelem, hogy ugyanolyan-e az alsó, 2 melltartóm van, amihez van hozzávaló bugyi, a többi mind más.

2017. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány bugyim? Kevés! Külön veszem a melltartót, bugyit. Néha odafigyelek, hogy szinben mintában passzoljanak, de ezekből 4 garniturám ha van.
2017. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kevés! Mindig kell egy új! :-)
2017. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!