Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Úszónadrág fiúnak melyik?

Úszónadrág fiúnak melyik?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]

F/20


2017. jún. 18. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő fiú úszónadrág.
2017. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh igaz rosszul tettem fel melyik lenne bejövösebb egy srácon? :)
2017. jún. 18. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jól néz ki. De talán a bordó jobb:)
2017. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én fekete párti vagyok, már ami az úszónadrágot illeti :)

Egyébként szerintem találhatsz még jobbakat is ;)

2017. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek miota uszonadrgok???

Talan ha fecsket linkeltel volna abban meg uszni is tudnal meg lepni is ha kijossz a vizbol.

Ezek rettento nevetsegesek, jo hogy nem mindjart komplett melegitobe mesz be a vizbe vagy burkinibe mint az arab csajok!

2017. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a bordó lett végül :)

Az utolsó meg annyit üzennék ha te még fecskébe jársz strandra akkor jókat nevetnek rajtad , vegyél fel még mellé szandált zoknival ;)))

2017. jún. 20. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

:))) tenyleg? Erdekes....

Voltam par vizilabda meccsen, muugro es szazmeteres uszason es kepzeld senki sem rohogott a nezoteren pedig ezeket a sportagakat nem veletlenul fecske uszogatyaba jatszak!

Latszik meg kisfiu Vagy nem eltel a 80-as evekben mikor a ferfiak nem szegyeltek a testuket es logikasan ertelemszeruen hozzaoltoztek sporthoz kikapcsolodashoz, de most a kisfiuk mindenuket takarjak mintha testi hibajuk lenne vagy szegyelnek , hogy fiuknak szulettek ha tenyleg ez a baj miert nem probalsz melegitobe bemenni a vizbe abban sem tudnal mozogni rendesen ha kijossz a vizbol ugy mint ebbe a rovidgatyaba, es ugy biztosan nem latnak semmit rajtad.

Egy dolgot arulj el! Hogy kefelsz? Ugyan igy vagy feloltozve csak egy kis lyukon termeszetesen sotetbe kidugod a kukidat , nehogy tobb is latszon?

Mert az ilyen bohocokrol ezt tudom feltetelezni.

De most tenyleg! Erre nem tudok mit irni tenyleg lehet dedosan tunik hogy En is azt irom amit Te de valoban szet rohogom magam mikor ilyen hoballon anyagu terdig ero viccgatyaba kinlodnak a kisfiuk a vizbe es foleg mikor kijonnek, na az aztan hab a tortan! Folyik a pitcsajukon viz, nem tud rendesen lepni, a labszara barna a combja feher mint a boltizsir, es meg sem szarad csak tocsog benne egesz nap!

Ennyi erovel tenyleg feloltozve is bemehetnel siman a vizbe.


Meghat a ferfiaknal ez a szinte kotelezo jelleggel egyforman betartott rovidnadrag szarhossz rettento nevetseges!

Mintha buntetnek ha feljebb erne egy kicsit.

De ha te szeretsz a szabadidodben is megfelelni az elvarasoknak, csak rajta!

2017. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Belekeverted a sportot ami teljesen más dolog . Soha nem vízi sportoltam , de azokhoz természetesen a fecske teljesen megszokott dolog.
2017. jún. 22. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen belekevertem szandekosan mert ott teljesen termeszetes hogy a vizhez hozzaoltozunk, minthogy bringazni meg futni sem elmeno cuccba sportolunk ezert fura szamomra hogy miert mennek egyesek rovidnadragba a vizbe...

Nem veletlenul fecskeben sportolnak talan kenyelmesebb es az elobb lett erre kitalalva nem veletlen mint ez a marhasag bejott amerikabol.

2017. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!