Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A divatos boltok 85%-ban...

A divatos boltok 85%-ban miért nincsen 42/44-es méretnél nagyobb ruha?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert borzasztó, elviselhetetlen többletköltséget jelentene számukra, ha emberi méretű lényekre is gyártanának ruhát, nem csak etióp éhezőkre. Egyszerűbb, ha inkább a kiéhezett, karikás szemű, éhesen kóválygó pálcika modellekre ráfogják, hogy az az ideális testalkat.
2017. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért gondolják, hogy a nagyobb kéretű emberek (főleg nők, mert férfiben még csak-csak van) hordjanak szemeteszsákot, vagy ne menjenek utcára.

Nem lehetne ezt jogilag szabályozni, mivel konkrétan diszkrimináció?

2017. jún. 20. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt amúgy én se értem.. Talán azért, mert a ruhákat Kínában gyártják, egyszer pl az Ázsia Centerben kerestem a nővéremnek inget és csak nézett az eladó mikor mondtam hogy 44-es kellene. Ott a lakosság szinte nem ismeri az elhízás/nagyobb termet fogalmát és ugye tudjuk hogy kb mindent ott gyártanak.

A másik amire én gondolok, hogy ilyen módon is ösztönözni akarják az embereket a fogyásra, egészséges életmódra..

Lehet, hogy hülyeségeket írtam de ezek jutottak eszembe.

2017. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.: erre az ösztönzésre én is gondoltam, de ehhez egyáltalán semmi közük nincs. Én heti 3-szor edzeni járok, mégis 44-46-os a méretem...
2017. jún. 20. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert 42/44-es méretűnek lenni nem divatos.
2017. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, nem divatos, de szerintem viszont sokat keresni divatos, márpedig nagyon sokat keresnének, ha lennének hordható méretű ruhák is, mert akár divatos, akár nem, az emberiség egy jó része nagy méretű
2017. jún. 20. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert egy ruha ami 10ezerbe kerül akkor is 10 ezer ha 50 centi anyagból varrjak az xxsre meg akkor is ha 130 centibol készül. Utóbbi nem gazdaságos....
2017. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ez szerintetek elfogadható?
2017. jún. 21. 08:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Oda megyek ahol van 44es. Nem fogok bershka tally weijl stb.boltokba menni. Megyek H&M és hasonlokba.
2017. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!