Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek? Mit...

Milyen cipőt vegyek? Mit érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés

Keresek egy kényelemes, strapabíró mindennap hordható cipőt. 45-ös lábam van, talán kicsit széles.

Airmax állítólag nagyon kényelmes, nem szoktam a divattal foglalkozni, de azért kíváncsi lennék rá mit gondoltok róla!?

Ultraboost az amit néztem még, dicsérik sokan.


Néztem más stílusú cipőket is, de nem öltözködök annyira elegánsan, hogy indokolt legyen azok vétele. (Gant, RL, Lacoste)


2017. jún. 20. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk az Ecco sportosabb vonalát ajánlanám. Oké, hogy nem kell mindig elegánsan öltözni, de azért jobb helyeken szerintem röhejesen néz ki a Nike cipő...
2017. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazat adok mindenképpen.

Nem akarom elkapkodni sem a vásárlást, mert vigyázok a dolgaimra, évekig szolgálna...

2017. jún. 20. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek közt van egy csomó féle, és nekik viszonylag nagy méretválasztékuk van, szélességre is különbözőek, tehát esélyes, hogy találsz valamit, ami az ízlésednek is megfelel. És jó minőségűek a cipők, hosszú ideig hordhatóak és a kinézetük is olyan, hogy nem mennek ki máról holnapra a divatból.

2017. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján az ultraboost egy elég jó választás, egyszerű fehér, de talán inkább teljesen fekete színben. (Sajnos a boost része irdatlanul hamar sárgul/koszolódik, ezért is ajánlom a feketét, ha mindennapi cipőnek kell.)
2017. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!