Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans old skool vélemények?

Vans old skool vélemények?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon eredeti...
2017. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem van attól jobb is. ;)

Bátyámnak volt, de hamar szétszakadt. Mondjuk ez nem azt jelenti hogy neked is hamar szétszakadna. De szerintem keresgess még. :)

2017. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 valami problémád van?

#2 köszönöm a válaszod:)

2017. jún. 20. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem probléma, csak megjegyeztem, hogy megint itt egy nagyon egyedi stílusú ember, aki képtelen kinyitni a szemét és gondolkodás nélkül beáll a sorba :D De nyugodtan pazarold csak vansre a cipőd, majd mikor leválik a talpa és kilyukad a lábujjaidnál, emlékezz a kommentemre :D
2017. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszik. Nem fogok azért nem venni, mert másoknak is van most. Attól még nem birka az ember, hogy megvesz egy cipőt, ami éppen divatos. Rühellem az ilyen arrogáns taplókat, akik azt hiszik különlegesebbek, mert semennyire nem követik a divatot.

Ha meg megér Ennyi pénzt valakinek, abba mi értelme belekötni?

2017. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az old skool az egyik legkenyelmesebb cipo ami eddig a labamon volt.
2017. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szeptember óta boldog Vans old skool tulajdonos vagyok. Semmi bajom vele, nekem a cipőim eddig is hasonló fazonúak voltak, de szerintem nem megy tönkre hamar. Annyi, hogy természetesen takarítani kell, és szerintem sokáig bírja... még most is azt kínzom nap mint nap :)
2019. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!