Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Good Charlotteos...

Hol lehet Good Charlotteos pólókat venni?

Figyelt kérdés
Nem akarom az oldalukról rendelni, mert gondolom Amerikából nem 5 forint a szállítás költség. De nagyon szeretnék Good Charlotteos pólót vagy pólókat. Valaki tudna nekem oldalakat küldeni? Amiket én találtam csak egy sima pólón volt a nevük, ami szerintem unalmas. Előre is köszönöm.

2017. jún. 21. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy legális-e,de szerintem ha nem találsz más megoldást csináltass egy pólónyomtatósnál. (én The Pretty Reckless-es pólót szeretnék így csináltatni,sehol nem találtam Magyarországon belül)
2017. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mi városunkban van egy ilyen üzlet :D Ha Szolnok megye nincs messze, megadhatom a címet. Bár nem hiszem, hogy illegális :D
2017. jún. 21. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem maradt meg régebbről..:"D

Egyébként én is noname helyekről vettem és higgyétek el egy forintot nem fizetnek a bandáknak mégse büntetik a forgalmazását. Rockpincén nézted?

2017. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!