Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes turkálókba is benézni?

Érdemes turkálókba is benézni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A legszebb darabjaim Hada turikbol vannak....
2017. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem erdemes :p
2017. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Bemész és körülnézel hogy érdemes e...

Nem tudjuk a nemed, a korod, az ízlésed. Én csak ott vásárolok, megtalálom olcsón amire szükségem van, de lehet hogy a te stílusodnak nem megfelelő.

2017. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes, persze ha épp hifi tornyot szeretnél venni vagy műbőr fotelt, akkor valószínűleg nem jársz sikerrel. Ruhát, cipőt, könyvet, szuveníreket már találtam a hádákban szép számmal. A darabáras már szégyentelenül drága, de a kilós jó, csak jobban át kell nézni, hogy nem hibás-e a darab.
2017. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha alap darabokat akarsz venni amiket pl.minden 3.v 4.napon hordasz ilyen nálam a fehér póló vagy a farmer/bőr kabát akkor azokra érdemes többet költeni és jobb minőségű árut venni. Azonban ha 1x 2x használatos rucikat akarsz venni akkor hajrá. Ki lehet fogni a turkálókban a jó dolgokat
2017. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mióta kisgyerekeim vannak gyakran nézek be, és olykor kincseket találok, persze sokszor semmit, de ha útba esik érdemes gyakran betérni.
2017. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én speciel sose találok semmit a méretem miatt. (XS,S) Ahogy nézem, a ruhák 70%-a M vagy L méretű. Szóval, ha pici vagy, ne indulj nagy reményekkel. :D
2017. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!