Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally-ból hány számmal kisebb...

Tally-ból hány számmal kisebb farmert vesztek, ami nem úgy áll, mint tehénen a gatya?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Pont olyat ami a meretem!

Miert kene kisebbet venni? Az egezsegtelen.

2017. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Én régen a Tallyban pont azt vettem észre, hogy iszonyatosan kicsi a méretezés... Más márkákból akkor a 40es pont jó volt, ott a 42-es leggings kb. a combom közepéig jött fel. Mondjuk lehet, azóta meg túl nagy lett :D.
2017. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a bajom velük hogy fél év alatt teljesen kinyúlnak, hiába jó a méret mikor megveszem. Az olcsóbb gatyáim évekig kitartanak, egy 8 ezres tallys gatya meg pár mosás után olyan mintha két számmal nagyobb lenne. A felsőknél viszont tényleg teljesen összevissza méreteznek, van olyan ingem ami M-es kéne hogy legyen és teljesen jó rám, pedig XS-t hordok. De évek óta nem vásároltam ott szerencsére. Semmi nem éri meg az árát a tallyból
2017. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

10 perc viselés után már kezd leesni rólam. Azért gondoltam hohy ebből kisebbet kell venni.


Ebben a boltban az ízlésemnek megfelelőek a farmerok, csak ez a minőség....

2017. jún. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!