Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan turkálót mondani...

Tudtok olyan turkálót mondani ahol előfordulnak creeper cipők vagy olyan darabok amik érdekesebbek? Helyileg Nyíregyháza és Debrecen!

Figyelt kérdés
Olyan turkálót szeretnék ahol érdekesebb darabok vannak: creeper cipők, vastag magas (bőr)chokerek, szegecses mintás dzsekik stb. Azért turkáló, mert rendes boltokban nem találtam ilyen dolgokat illetve olcsóbban is szeretném beszerezni. Köszönöm ha valaki értelmes és hasznos válasszal szolgál.

2017. jún. 25. 20:37
 1/4 Metionin ***** válasza:

Debrecenben a Csapó utcai Csórában többször láttam creeperst csak sose volt jó rám :,(

Illetve kilós Hádában találtam baromi jó bőrkabátokat és különböző darkos márkáktól vadiúj ruhát, táskát, sőt egyszer egy zsír új Martens bakit is.

Egy nyíregyházi csoporttársam rendszeresen áradozik egy vasútállomáson lévő turiról ahonnan tök jó cuccokat túr fillérekért, ha megtalálod, oda is érdemes lenne benézni. Én tuti mennék de sajnos nem járok Nyíregyen.

A chokereket meg rendeld ebayről, vannak extrémek is és pár száz forintért megvan.

2017. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ Metionin!

én is csak beutaznék Debrecenbe mivel nem ott lakom hanem Nyíregy de nekem nem számít nagy távolságnak így ez is benne játszik :) a kilós Háda megtudod mondani pontosan hol van? nem nagyon jártam még D.-ben de remélem eltalálok erre a két helyre.. :D

2017. jún. 28. 00:08
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és melyik nap érdemes menni?
2017. jún. 28. 02:15
 4/4 Metionin ***** válasza:
Az egyik a Kishegyesi úton a Tesco épületében van, a másik a Malomparkban, ami egy ilyen kisebb bevásárlóközpont féle. Napokat nem tudok, mert általában az ajtóra van kiírva hogy mikor jön új áru vagy szórólapot adnak de mostanában én sem voltam.
2017. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!