Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra jo a hosszu fekete...

Ballagásra jo a hosszu fekete csipkes ruha? Általánosból ballagok

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Most? Érdekes. Májusban volt a ballagás. Az iskola előírását kell követni. Általánosban többnyire fehér blúz, sotet szoknya. Hosszú fekete csipkeruha khm mondjuk úgy hogy nem kicsit mókás és túlzás
2017. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első! Májusban a középiskolákban van a ballagás általános iskolákban együtt van az évzáró és a ballagás, és az június közepén vagy a végefele szokott lenni.
2017. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bármiben lehetsz és nincs előírás, én akkor is túlzásnak tartanám. De általában meg van határozva, hogy fehér blúz, sötét alj. Van ahol van az iskolának pl. kendője, nyakkendője, vagy van ahol matrózblúz kötelező.
2017. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalunk volt aki egyberuhaban volt szerintem kerdezd meg mondjuk az ofod vagy egy szervezo tanárt h szerinte jo e. Nekunk megengedtek de a ruha stílusátol azert nagyban függhet nem szeretik a tul kihívó ruhákat.
2017. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szuper, 2, de a tanév ár régen véget ért, úgyhogy a ballagasok is megvoltak
2017. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is most vannak az általános iskolás ballagások a városban, de egyébként nem értem, hogy ez miért fontos....csak tudja a kérdező, hogy mikor, mit akar nem?

Egyébként nálunk ezt nem nézték volna jó szemmel, középiskolában sem. Fehér blúz+fekete szoknya volt a kötelező, gimiben pedig volt matrózblúzunk is. Szóval szerintem inkább maradj a hagyományos ünneplőnél, a hosszú csipkés ruha különben is túlzás lenne szerintem. Utána, ha mondjuk beültök valahova egy családi ebédre vagy valami, akkor meg felveheted ezt is.

2017. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első..miért ezen akadsz fennt? Igenis pénteken lesz junius utolso napján a ballagasom.
2017. jún. 27. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!