Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kidobjam-e vagy ne?

Kidobjam-e vagy ne?

Figyelt kérdés
Sok rucim van mindegyik szép,de vannak közte csinosabb és hétköznapibb darabok is.Gondolkodtam rajt hogy az egyszerűbbektől megválok és csak a legszebbeket fogom viselni.Viszont minél több ruhánk van az annál praktikusabb mert izzadunk,szennyesbe vannak a ruhák addig kell másik stb.
2017. jún. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hordod őket, akkor ne dobd ki.

Én azokat szoktam, amik évek óta állnak a szekrényben és sose húzom fel őket. Igaz, semmi bajuk, de valahogy már nem szeretem őket, és így csak a helyet foglalják és feleslegesek.

Összegyűjtöm, kiteszem a kuka mellé és valaki elviszi. Én meg reménykedem, hogy így legalább olyanhoz kerül, aki szívesen hordja még.

2017. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell,tedd fel jófogásra,vagy valami facebookos csoportba,akár ingyen elvihetőnek,akár párszáz forintért, és akkor mindenki jól jár. Vagy esetleg ott vannak a kék ruhagyűjtő konténerek.
2017. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt tedd ki a ruhagyujtok mellé, amit régóta nem hordasz. Nem tetszik nem jó rád stb.

Csak azért, mert sok van, nem kell kidobni.

Nekem is sok van de csak azt szanalom ki ami érintetlenül áll a szekrényben.

2017. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok ruhám van, és épp úgy mint neked, nekem is sokféle. De van, amikor nem akarok csipkeblúzban lenni, van, amikor kicsit kényelmesebbre veszem a figurát, ráadásul vannak olyan események, koncertek, amikor nem érdemes elegánsan felöltözni (én pl. szoktam menni metálkoncertrekre, na oda nem veszem fel a legszebb, fodros, csipkés ruhámat, mert ráborulhat a pia, nekem jönnek úgyis százan, stb.) Csak azt dobd ki, amelyiket nem hordod! Illetve van ruhagyűjtő, elajándékozhatod, illetve a H&M-be be lehet vinni nem használt textíliát, szó szerint bármit, és újrahasznosítják.
2017. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!