Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öltözködési stílusról? (kép)

Figyelt kérdés

Fehér farmer, AF1, Galléros póló


[link]



2017. jún. 29. 11:39
1 2
 1/14 anonim válasza:

Túl laza , fiatal vagy még nyilvanvalo , ha nem is korban nyilvanul ez meg de lelkileg biztos



Nem kell oylan gatyat avsarolni aminek az ulepe mar a terdednel van , nem kell iylen gyerekes öv sokkal ferfiasabb egy egszeru

Kisebb meretu polo sem lenne roszabb

A szinek osszehanholasa jo

A beallasod katasztrofa abbol gondolom hogy fiatal vagy mert egy erett ferfi nem igy all be hacsak nem 8 alltalanos iskolaval rendelkezik

2017. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen. A pózolás valóban ratyi, de nem is ebbe akartam, hogy belekössetek :D A gatya egy egyszerű farmer csak le van tolva az úriembernek. Akkor annyiban módosítanám, hogy ezektől eltekintve mennyire tűrhető. (A felhajtott gallérról meg szerintem ne is beszéljünk). Viszont ez volt a legjobb kép amit találtam a szemléltetésre. :/
2017. jún. 29. 11:50
 3/14 anonim ***** válasza:

A nadrág borzalmas. Mintha le akarna esni.

Nagyon lent van a dereka, és a szára meg tiszta gyűrött, buggyos.

Szerintem gáz.

A galléros pólókat szeretem.

A beállás nekem sem túl szimpatikus, olyan tipikus "suttyós".

2017. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Na, ezeket leírhattam volna előbb :)

Egy normális farmer galléros pólóval teljesen jó.

2017. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eléggé pacuha.

A képen a nadrág nem gáz, egy másmilyen galléros pólóval sincs baj,a cipő is ok. Csak húzd fel rendesen a nadrágot,és a gallérral is vigyázz.

2017. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A gatya förtelmes. Ha elképzelem ezt a szettet normálisan felvéve kevésbé "rajosan" akkor elmegy.

Viszont én inkább bordó vagy bézs nadrággal venném fel hozzá illő cipővel.

A képen látható cipő is kicsit túl sok...

2017. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Illusztrálhattad volna normális képpel is, nem ilyen farokmutogató majommal. Pl: [link]


Egyébként jól szituált 30-as, 40-es irodista férfiak jellemző szabadidős viselete.

2017. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Hát az az RL póló:DDD te jó ég de röhejes:D Kínai:D

Fehér farmert meg akkor vegyél fel ha festő vagy, vagy ha white partira mész:D

2017. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Kínos. Eleve húzza fel a nadrágot rendesen, ne viseljen ilyen vastag talpú cipőt, mert ocsmány.


Jóízlésű ember, illetve férfi nem visel olyan ruházatot, ami virít egy márkajelzés, ha kamu, mint ez, ha nem.


A gallért meg akkor szokás felhajtani, ha annyira éget a nap, hogy nem akarod, hogy leégj, olyan éghajlaton.


Egyébként, ha levesszük a sallangokat, ez nem stílus, ez semmi: farmer és póló. Kb. piacra szokás így járni.

2017. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

9-es vagyok:

apóló nem mérethelyes a képen. Kínos.

2017. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!