Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor valaki hamisított (pl Hugo Boss) cuccokban jár csak azért, hogy "gazdagnak" tűnhessen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak azért, hogy gazdagnak tűnhessen, gáz.
2017. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Ciki. Ezekről a cuccokról süt hogy csak replika. Ha nincs pénze az eredetire, vegyen inkább jobb minőségű noname cuccokat. Kedvencem hogy most az összes tömegközlekedési eszköz tele van Michael Kors táskákat cipelő lányokkal, egyértelmű hogy nem eredeti. Nem értem mi a jó ebben.
2017. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Most komolyan. A legtöbb hamisított márkánál fel sem lehet ismerni, hogy nem eredeti. Amúgy semmi véleményem nincs erről. Sokan szeretnének márkás dolgokat, mert ha nem abban vannak, lenézik, kiközösítik őt. Viszont sokan nem engedhetik meg maguknak, így marad a hamisított verzió.. Attól még nem lehet rossz ember az illető mert hamis Hugo Boss cucc van rajta. Őszintén: Inkább az a szánalmas aki ezt lesi, szóvá teszi.
2017. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ne értsd félre. Nem azt mondtam, hogy valaki rossz ember lenne emiatt, de akinek nincs pénze luxuscikkekre az minek tesz úgy a replikákkal, mintha lenne?
2017. jún. 29. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

" de akinek nincs pénze luxuscikkekre az minek tesz úgy a replikákkal, mintha lenne?"

Talán mert nem szeretné ha kiközösítenék, mert nem márkás cuccokban jár?

Talán mert szégyelli elmondni, hogy otthon a szülei alkoholisták, elisszák az összes pénzt, így legalább a hamisított cuccokkal bekerülhetne olyan társaságba amire vágyik?

A mai fiatalok akik a szüleik pénzéből él nagyon önző, rideg.(tisztelet a kivételnek) Sajnos ma csak az számít, hogy ki milyen gazda, és márkás cuccokban jár. Elszomorító nagyon. Felnőttként sokszor látom az olyan diákokat akik nem engedhetik meg magunknak a drága márkás dolgokat, nincs iphone telefonjuk, és szegények sokszor tök magányosak, mert kinézik, lenézik őket.

Nem ért a márkás cuccok mögé is nézni.

2017. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó csak az a baj, hogy akinek van az adott márkából eredeti holmija, akkor messziről kiszúrja a hamisítványt, és ez sokkal inkább vezet kiközösítéshez és csúfoláshoz, mintha szép, tiszta, de márka nélküli dolgai lennének. Én ezt veszem észre a környezetemben.
2017. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem gazdagnak tűnnek, hanem hülyének. Csak akkor tudja bárki, hogy milyen márka (akarna lenni), ha ki van tapétázva márkajelzéssel, az ember pedig nem reklámfelület. Az igazi minőségi ruhának látszik az anyaghasználatán és a szabásán, hogy nem felmosórongy, nem kell hozzá márkajelzés.


Ennél már csak az hülyébb, aki tényleg kiad prémium árat egy középkategóriás termékért a jól marketingelt márkajelzés miatt. Ha valaki logókkal akarja nekem eladni, hogy mennyire gazdag és stílusos, függetlenül attól, hogy eredeti-e vagy replika, nálam épp az ellenkező hatást fogja elérni.

2017. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi nagy márkák nem használnak feltűnő márkajelzéseket, ezek csak a hamisítvány, vagy a high-end márkák alsó szegmensére jellemzőek. Nekem van egy táskám, nincs rajta rikító márkajelzés, de ha lenne, akkor se valószínű hogy túl sokan felismernék, mivel ez nem az a "tömegcikk". Viszont már a kidolgozásán, az anyaghasználaton is látszik, hogy nem a sarki kínaiban vettem.
2017. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg vannak olyan hamisítványok, amikről messziről lerí, hogy hatalmas, gagyi koppintás, de csak azért hordani bármit, hogy gazdagabbnak tűnhessen? Az még gázabb, mint egy replika darab.


Manapság a márkanév adja a személyiséget, vagy mi?


Én személy szerint nem hordok replikát, és nem szégyenlem azt, ha épp egy kínaiban vásárolt póló van rajtam, mert nincs pénzem pl. egy több tízezres pólóra.

2017. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na igen, erről beszélek én is :)
2017. jún. 29. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!