Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát vegyek...

Milyen fürdőruhát vegyek szerintetek melyik lenne a legjobb fajta?

Figyelt kérdés

A Balatonon lesz egy táborom, és nyílvánvalóan kell egy fürdőruha is. Ez mind egyszerű lenne csak ducibb vagyon az átlagosnál (de ezért teszek mert 76 kilóról most már 66 kiló körül vagyok é eddig megvagyok elégedve az eredménnyel)

13/L

164 cm

66-67 kiló.

A hasam alul nagyobb még igy egy kis bikini szerintem nem a legjobb megoldás lenne.

Előre is köszönök mindsn segítséget.



2017. júl. 2. 15:56
 1/6 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Én tavaly nyáron és idén is egyberészes fürdőruhában mentem, strandra. Ezt ajánlom neked is (persze ha van rá lehetőség).


14/L

2017. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan fajta bikinik amiknek az alsója emelt derekú, vagy vannak jó fürdőruhák is ☺
2017. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol találhatok például emelt derekú fürdőruhát ? Mert eddig nem nagyon láttam csak simákat :/
2017. júl. 2. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha emelt derekút veszel, akkor kb 40 es tramplinak fogsz kinézni. Az egyberészes pedig messziről reklámozza hogy túlsúlyos vagy. Ha a hasadhoz,combodhoz mérten van melled is, akkor nyugodtan vegyél klasszikus bikinit!!!
2017. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyberészeset ajánlom,azt könnyebb beszerezni mint a magasított derekúakat.:)
2017. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is az egyberészeset,és ezek most amúgy divatba jöttek,szóval nyugodtan. Még még a csípő fazonú bikini alsót is tudom ajánlani,ha oldalt az úszógumiknál gázos.
2017. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!