Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikini alsó helyett rövidnadrág?

Bikini alsó helyett rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, nem mellesleg van egy nagy anyajegyem is, nagyon gáz lenne, ha a bikini felsőhöz nem bugyit vennék fel, hanem egy shortot? :c

2017. júl. 2. 17:48
 1/6 anonim válasza:

Nekem van bugyis és rövidnadrágos bikinim is :) én úgy szoktam csinálni, ha kijövök a vízből felveszem a rövidnadrágot(ez olyan fajta ami alá célszerű bugyit felvenni). Vízben senki se azt fogja nézni mid van :) ha pedig kint szégyenlős vagy , akkor felveszed a nadrágot rá.

Röviden, 3 részes fürdőrucit vegyél, én azt ajánlom.

2017. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vízbe a bikini alsót vegye fel? De ha a haverok felkapják a vízben és eldobják, akkor látszódhat a bikini. Vagy ha kézen áll a vízben. :D

De amúgy jó ötlet, kintre rövidet venni. De vízbe is lehet rövidet, ha úgy jobban szereti.

2017. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy csináltam eleinte, hogy felkaptam a bugyira a nadrágot, amikor a parton voltam. Aztán egy idő után már nem érdekelt... Kövér, striás, sebes, szőrtüszőgyulladásos, narancsbőrös, löttyedt vagyok. Ennél rosszabb csak nem lehetsz.


20/L

2017. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg shortba vagyok azt probléma megoldva. Nem fogom fel le veszekedni mikor tele vannak a boltok ilyenekkel akárhil lehet kapni. Ha annyira ördögtöl való lenne ez a dolog nem gyártanának shortos fürdögatyát nöknek. Nyugottan vegyél fel.


[link]

2017. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy jobban érzed magad akkor csak nyugodtan, de valószínűleg semmi okod szégyenlősködni.

Sportbolban lehet kapni vizisportokhoz való boardshortokat, azok cukik és hamar száradnak. De szörfnadrágot is választhatsz. Vagy kaphatóak szoknyás fürdőruhák is.

2017. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát megnyugtattatok és az a fürdő ruha nagyon tetszik:)) édesek vagytokc:
2017. júl. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!