Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nagyjából mennyi...

Nektek nagyjából mennyi ruhátok van? Meg vagytok elégedve a kollekciótokkal?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem nekem sok ruhám van, de ennek kb a felét -értelemszerűen, amiket nem szeretek- nem hordom, viszont, anyukam nem engedi, hogy ezeket elajándékozzam, vagy egyszerűen megszabaduljak tőle, mert szerinte jók. Bárcsak ez helyetálló indok lenne, csakhogy ő hajlamos nagyon ízléstelen lenni, és mindent szeretni, ami kicsit is hasonlít a 2009-ben a 20-24 éves lányok által hordott darabokhoz.

18L



2017. júl. 4. 19:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jobban tennéd ,ha kevesebb, de jobb minőségű ruhát vásárolnál. Annál az ember többször is meggondolja,hogy megvegye e vagy sem. Persze tovább is jók, és általában jobban is néznek ki, strapabíróbbak. Ez alatt nem azt értem, hogy 60 ezer Ft-os farmert kell hordani, de azért, mert olcsó ne vedd meg, inkább kettő vagy három árából vegyél egy minőségibbet. Anyukádat ne kérdezd meg, dobd ki ,vagy kérdezd meg, hogy akarja e hordani, mert te nem és csak a helyet foglalja.
2017. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kérdeztem meg, hanem elajándékoztam ami nem kellett vagy eladtam. Régen ész nélkül vásároltam, egy ideje azonban minőségi darabokat veszek, hosszú távra tervezek velük :) 24 N
2017. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

#1 - nadrágjaim a H&M-ből és a a NewYorker-ből van, belőlük nincs is olyan sok, épp elég, viszont a felsők... van az előbbi két márkától, Hádából itthoni, piacos turkálóból és én ezeket mind szeretem is - viszont, amiket anyukám vesz, turkál, nos, azokkal van problémám

#2 - nem olyan egyszerű ez, mint gondolod, mikor tartok egy szelektálást, és mondjuk lepakolom a fotelbe a ruhákat amikre már nem tartok igényt, mintha csak érezte volna, bejőtt a szobámba, átnézte, miket szortíroztam ki, és elkezdett ordibálni, meg tökre kiborult, hogy ezeket miért, ezt miért, stb., aztán napokig hozzám se szólt :D

Ja, és én és az anyukám nem vagyunk épp egy súlycsoport, valószínűleg ezért is vesz nekem olyan ruhákat, amiket igazából ő szeretne hordani, csak a súllya miatt nem teheti ezt meg.

2017. júl. 4. 20:10
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, meg a ruhavásárlásról: anya olyan ruhákra szokott pènzt adni, amit ő is lát, neki is tetszik, szóval a legtöbb ruha, amit hordok és szeretek a saját pénzemből, fizetésemből, félretett pénzemből vettem titokban, vagy rendeltem :)
2017. júl. 4. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok de 2 szulesen vagyok túl rövid idő alatt és van rajtam felesleg és úgy sok nem áll jól. Amúgy meg elégedett lennék vagyis nem mondom h tökéletes de igazából azt gondolom hogy nem gáz a ruhataram. Csak nekem kellene fogynom.
2017. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem nem olyan sok.

Anyu is mindig tartogatta a ruháimat, amiket már nem hordtam és el akartam ajándékozni/adni, mondván márkás/jól néz ki stb. Én meggyőztem anno, fölöslegesen foglalja a helyet, mert úgyse fogom már felvenni őket. Némelyiket le tudom passzolni unokatesóknak, tesóknak, akkor családban marad, azt anyu könnyebben feldolgozza :D :D

2017. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!