Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek hogy...

Lányok! Szerintetek hogy öltözzön fel egy fiú, milyen cuccokat és kiegészítőket szerettek látni a fiúkon? 22/F

Figyelt kérdés

Általában sportcipőt szoktam nem túl szűk de nem is lógós farmerrel és színes pólókat, ha olyan az idő akkor bőrdzsekit, de nem olyanokat amit a kínaiban lehet kapni.... hanem a jobb fajtákat :D

Mit gondoltok jó ez az összeállítás? Milyen kiegészítőket javasoltok?


2017. júl. 5. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó vagy így, ahogy vagy :D kiegészítőnek egy órát vagy max egy bőrkarkötőt ajánlanék:)
2017. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne az ellenkező nem ízlése alapján... Egy igazi férfi megvalósítja magát és kiáll a saját ízlése mellett. Nem befolyásolja mások véleménye.
2017. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is jó. nekem az egyszerű öltözködés tetszik férfiakon.

a barátom is sima fekete vagy kék farmerben szokott járni, egyszínű fekete, fehér, szürke, kék pólókban (itt is fontos hogy ne legyen az a nagyon lógós, de nagyon szűk se), bőrkabátot, bakancsot, sportcipőt, sima egyszínű kötött pulcsikat, meg órát.

igazából férfi ruhánál az a legfontosabb szerintem hogy jó minőségűek legyenek. jó anyaga legyen, és álljon úgy, ahogy kell.

2017. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!