Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit lehet felvenni...

Szerintetek mit lehet felvenni egy 35 éves nőnek orosz alapfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Segítsetek nem vagyok benne biztos h mi illik oda és mi nem... Ti miben voltatok?
2010. máj. 20. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Miniszoknyát!
2010. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú fekete nadrág, hozzá valami csinos, színes blúzt. Cipőnek is valami elegánsat.
2010. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami vizsgáznivaló elegáns ruhát, de inkább olyan 'diáklányosan szoldait' mint kihívóan szexit. Szerintem egy térdig érő szoknya, avgy hosszú fekete gatya és egy csinos blúz. Ilyenek voltak legalábbis akikekl én nyelvvizsgáztam
2010. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 nyelvvizsgán (angol, horvát) vagyok túl, igaz 20 éves korom körül csináltam őket, én szövetgatya egyszerű de csinos felsőt vettem fel hozzá és körömcipőt.

Ezzel nem lőhetsz mellé.


Ne legyél szexi, mert az én mindkét szóbelimen volt nő is és férfi is. Lehet, hogy a pasi díjazná, de a nő tuti nem.

Egyik kérdezget "beszélget" veled, másik pontoz.

2010. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!