Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyeim, önöknek tetszik ez...

Hölgyeim, önöknek tetszik ez a viselet? Lsd lent

Figyelt kérdés

Mert hát egy nőn nagyon szexi a harisnyatartó vagyis garter belt. Ez meg a férfi változata.


Gondolj bele, hogy leveszi a nadrágját és ezt viseli. Hogyan reagálnál rá?


[link]


[link]


alapvetően normális pasik esetén gondolkozunk. Maximum egy picike pocak kezdeménye lehet, de leginkább lapos a pali hasa.



#ingtartó #ing tartó #ing leszorító #garter belt #shirt stay #shirt stays
2017. júl. 6. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem szexi. Fura.
2017. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, nekem nem jön be.
2017. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát ez nem szexi.
2017. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm.


És az, hogy tökéletesen áll az ing, gyűretlenül, buggyosodás nélkül?

2017. júl. 6. 23:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Az is inkább fura lenne, mint valami legóember. Teljesen normális, hogy az ing picit buggyos.
2017. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát,végiggondolnám az életemet,és keresném az okot,amiért mindig fura pasikat fogok ki..talán még az apámmal való kapcsolatomat is újra elemezném:"D

Most komolyan ember:D

A harisnya tartónak legalább van funkciója,tartja a harisnyát,de ez?

Mi az istennek kellene az ingedet fogni?

Betűröd a gatyádba oszt jónapot..

Az meg hogy tökéletesen áll az ing...nem tudom te hogy vagy vele,de egy randin nem szokott a pasi olyan mozdulatokat csinálni,mint a videóban a csávó..nem fitneszterembe szoktam hívni az embereket vacsizni..

2017. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

TERV1: Egy mindent átfogó marketing kampánnyal vonzóvá tenni a nők szemében a férfiakat akik ilyet hordanak.


TERV2: Egy nőt kell csak rafinált idomítási technikákkal rávenni hogy vonzónak lássa ezt rajtam.


TERV3: Beteszek egy uborkát az alsónadrágomba és észre se veszi, hogy ilyet viselek.

2017. júl. 7. 11:31
 8/18 anonim ***** válasza:
Az lsd lemaradt:(
2017. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
utolsó: Honnan tudod? Megnyaltad te egyáltalán?
2017. júl. 7. 15:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Tetszeni nem tetszik, de funkciója van. Nem láttam még soha ilyet, viszont hasznos lehet. Férjem az öltönyben sokszor küzd azzal, hogy ha ki-beszáll a kocsiba, akkor kicsúszik az ing a nadrágból. Igazgatnia kell. Az tény, hogy ez helyén tartja, szóval hülyeségnek nem hülyeség. Viszont esztétikai szempontból viccesnek találom!
2017. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!