Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 54-56-os nyári női ruhát hol...

54-56-os nyári női ruhát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Ne legyen műszálas, de legyen szellős, nyárias, színes, vidám. Ne legyen nyanyás. C&A felejtős, Vögele szintén. Hádát ismerem, ritkán ki lehet fogni egy-egy méretben és fazonban jobb darabot. Magyar gyártók üzleteiben (J.Press és hasonlók) rossz szabásúak és öregesek, vagy ízléstelenek a holmik.

#C&A #Háda #Vögele #XXL ruha #54-es
2017. júl. 7. 11:20
 1/3 anonim válasza:
Bonprix
2017. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a bonprixet akartam irni csak ugye ott nem tudod felprobálni de nagyon jó szabású ruháik vannak én eddig akárhányszor rendeltem mindegyik jó volt. Néha inkább nagyobbat rendeltem de utólag belehet vetetni belőle párszáz ft.
2017. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Kik-ben vannak ilyen nagyobb méretű ruhák mindig. Jó áron is vannak és szerintem nem rosszak. Illetve, ha Budapesten laksz a Köki Terminálban van egy bolt a metrószinten a c&a mellett. Az van kiírva M-6XL. Itt még soha nem voltam, mert én kis méret vagyok, de egy próbát szerintem megér.
2017. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!