Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem. Mi a különbség a...

Nem értem. Mi a különbség a platform és a sima magas sarkú között? És mi az a platform egyáltalán?

Figyelt kérdés
Lehet valakinek ez nagyon egyértelmű, és most hülyének néz, de én nem tudom s szeretném ha normális válaszok érkeznének.
2010. máj. 21. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

a platfomrnak általában magas a talpa, vagy az eleje, vagy a 2 együtt. a magassarkúnak meg nem.

platform: [link]

[link]

[link]


a sima magassarkút gondolom tudod hogynézki:D

2010. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Platform:

A sarka és a ciő eleje is meg van emelve 2-3 cm-rel, míg egy sima magassarkú cipő orr része kb 1 cm a sarka kb5cm, addig a platform cipő orr-része 3 cm és a sarka 8cm (5+3)...valahogy így...azt hiszem


Emlékeztek? Engem a "régi időkre" emlékeztet...Régebben (kb 9éve) mekkora divat volt a vastag talpú cipők?!

[link]

(bár én ezt a cipőt nagyon szerettem, főleg télvíz idején, ugyanis soha nem ázott be, nem is tört ketté a talprésze!!!, olyan magas volt, hogy 2 cm-es vízbe simán belegázolhattam... :))) de hát a divatok jönnek és mennek... most meg majdnem minden évben vehetek új téli cipőt, mert a cipőtalp egyszerűen kettétörik... (gagyik)..))


De a mostanik....pfff... no comment, azt hiszem nem belőlem fognak meggazdagodni a mostani cipőtrendeket felvállaló boltok...

[link]

Esetleg árvíz idejére jók? vagy egy felnőtt filmben?;))))

2010. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fene a 2. link nem lett jó:

[link]

2010. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
őszinte részvétem aki ezekben tud menni.nagyanyo korára olyan lessz mint egy kérdőjel.na akkor majd elgondolkodik hol ba..ta el.
2010. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.34 azt tudod, hogy az extrém cipős linked az fétis cipő nem "mostani divat?" és már jó pár éve vannak is ilyenek.
2010. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!