Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jók a Deichmannos cipők?

Jók a Deichmannos cipők?

Figyelt kérdés
Mit vettetek, mennyiért, meddig volt jó, kényelmesek?
2008. okt. 17. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én összességében szeretem a deichmannt. Vettem már magassarkút, bakancsot, balettcipőt. 8ezer forintnál egyik se került többe. A minősége elég jó a cipőknek: úgy értve nem kopik túl hamar. Viszont egyik se túl kényelmes, mondhatni semennyire sincsenek a deichmannos cipők kiképezve! Ezen egy jó talpbetéttel mondjuk lehet segiteni, magassarkút meg amúgy se hord az ember minden nap.
2008. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

téli csizma picit bélelt,de nem izzad bele a lábam,tökéletesen jóóók,az összes kényelmes,elfogadható árakkal.

;)

2008. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már évek óta ott vásárolunk saját és gyerekek részére is.Van több árkategória,választék is elég jó.Vettünk már mindenfélét.
2008. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
mindenhol kapni rossz cipőket, és jókat is, csak tudni kell választani.
2008. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a deichmann cipőket..szerintem rossz minőségüek
2008. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó árak,szép cipők minden korosztálynak.

DE:

Sajnos a minőségük nem jó,ami logikus,az alacsony árak miatt. Én vettem egy sportos fehér cipőt, lejött a talpa kb 3 hónap után.Nem gond,megragasztottam. De ha suliba felvettem,egyszerűen annyira büdös lett hogy te azt el nem tudod képzelni. :D És nem velem volt a hiba.. Nem izzadok,nem volt rajtam sokáig,stb. Aztán vettem egy balettcipő féleséget. Egy bulira vettem fel, de amíg í buliba elmentem,annyira feltörte a sarkam,hogy vérzett, hozzá se lehetett nyúlni...

Szóval.. Én maradok a jó cipőknél. Van egy converse cipőm,nemrég vettem 15 000 ft-ért. Igen,drága volt, de több évig jó lesz, SEMMIT nem büdösödik,jó minőségű,és szép. :)

2008. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Több cipőt is vettem ott de mindegyik nagyon hamar szétment, átlag 1-3 hónap alatt. Szerintem nagyon gyenge minőségüek (persze van jó is, de nem jellemzö)Kiszámoltam, amennyi értékben ott vettem eddig cipőt (összesen 1 évre) kijött volna belőle egy márkás cipő is ami valószínű jelentősen tovább bírja.
2009. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hónap garancia van rajta nem ? vidd vissza nah de mind 1 szerintem nagyon is jók a deichmannosok nekem 1 évig jó volt
2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!