Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most 2017-ben leszek hetedikes...

Most 2017-ben leszek hetedikes. És szeretnék divatosan kinézni. Tudtok csatolni képeket, hogy hogyan öltözködjek, hogy divatos legyek?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm. Ha linket nem tudtok csatolni, akkor elég, ha leírjátok.

2017. júl. 17. 14:51
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia. Teljesen érthető, hogy ahogy egyre nagyobb leszel, szeretnél minnél inkább divatos lenni, viszont szerintem nagyon fontos tudnod, hogy mindenképp olyan ruhákat hordj, amikben jól érzed magad! Attól mert valaki, pl én azt javaslom neked, hogy viselj többször szoknyàt, te pedig valójában sokkal inkább nadràg párti vagy, akkor természetesen sokkal jobb, ha megmaradsz a nadràgoknàl, ugyanis, hogy kinek mi szàmít divatosnak szerintem teljesen szubjektív. Akkor lesz jó kisugárzàsod ha olyan darabokat viselsz, amikben jól érzed magad! Én személy szerint vilàg életemben az egyszerűbb, kicsit talán sportos vonalat képviseltem. Tehàt farmer, póló, pulcsi és sportcipő. Néha 1-2 ékszer, de semmi extra és mégsem éreztem azt egyszer sem, hogy én nem lehetnék annyira divatos/csinos mint azok a lányok akik előnyben részesìtik a szoknyàkat és az elegánsabb cipőket pl.

Tehát mielőtt nagyon felújítanád a ruhatárad, tudd, hogy mindenképp csak olyan darabokat érdemes beszerezni amik tényleg tetszenek és amikben nem kell feszengned az embrek előtt mert kényelmesen és jól érzed magad bennük!

Esetleg beszerezhetnél pàr szoknyát, igazán aranyos harisnyàkat lehet kapni mostansàg, télre melegebbeket is. Balerina cipővel szerintem egész jól mutatnak. A felsőidnél a nagyon mintásak helyett részesítsd előnyben a picit egyszerűbb, akár egyszínű darabokat. Ezeket nagyon jól fel lehet dobni nyakláncokkal vagy bàrmi màs kiegészítővel amit szeretsz. Én hetedikes koromban szerintem a magasságomnak is köszönhetően már tudtam xs-es és s-es méretű ruhákat vàsárolni, a női részlegeken pedig igen sokszor ki lehet fogni csinos, pl csipkés felsőrészeket. Esetleg ingekkel is kìsérletezhetsz, iszonyat aranyos mintájúakat látni mostanában a boltokban. Bàr nem igazán öltözködés, de néha próbálj meg kezdeni valamit a hajaddal. Itt a nyár, tanulj meg egyszerűbb fonásokat pl. Hidd el, néha iszonyat sokat tud dodni a megjelenéseden ha nem csak lóg egész nap a hajad. Valamint tényleg, 1-2 remek kiegészítő mindig csodàkra képes! Én pl most a fülbevalókért vagyok oda teljesen.

Remélem azért tudtam segìteni😊

2017. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pénztárcától is függ.

[link]


[link]

2017. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokan szeretnének divatosak lenni , de sokan nem tudják mi az a divat stb.. Döntsd el ,hogy téged valójában foglalkoztatnak az aktuális trendek , mert ha valóban érdekel az aktuális divat akkor ajánlóm ,hogy kövesd a nagyobb külföldi divat magazinokat pl. Vogue vagy a Magyarországon is kapható ,bár elég gyatra sajnos a hazai kiadás, de pl.a Francia Glamourt vagy Elle Usát stb.. érdemes követned instagramon Chiara Ferragni (blogger) és Aimee Song-ot (szintén blogger) de legfőképp a divatheteket érdemes figyelned ,mert itt mutatják be a tervezők a következő szezon trendjeit.
2017. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!