Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi szandált ajánlotok?

Milyen férfi szandált ajánlotok?

Figyelt kérdés
nyárra akarok illetve amig még jó idő van meleg. valami divatost strapabírót igazi bőrből max olyan 11 ezer forintig. ami kényelmes is,és nem sérti fel lábfejen bőrt,mint papucs.. mert nekem általában felszokta. nézegettem vannak jók CCC üzletben de nem tudom megéri e,sok panaszt hallottam róluk akárcsak deichamannról.
2017. júl. 17. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a szandál alá valamilyen rejtélyes okból nem vesznek zoknit, mindbe izzadni fog a talpad és felsérti a bőröd, ha huzamosabb ideig rajtad van.
2017. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem láttam még kényelmes, normálisan kinéző férfiszandált, ami bőrből lenne teljesen. Általában azt csinálják, hogy kívül bőr, a pántok belső része meg műbőr, az meg nekem is felsérti a lábam. Szóval a címkéjét feltétlenül vizsgáld meg, nem ilyen-e.

Egyszer volt teljesen bőr szandálom, gladiátor fazon, az jól nézett ki, csak mivel fekete volt, kikopott a napon hamar és fekete talpat gyártott nekem is.

2017. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy előttem írják, valóban otrombàk a férfi szandik, ha viszont ragaszkodsz hozzá akkor vegyél olyat amilyet szeretnél , és ha zavar ez a nem veszek bele zoknit mánia akkor vegyél testszínü bokaharisnyát és nem izzad és tapad a lábadhoz.
2017. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj...

Férfi(!) nem hord szandált.

De ha neked tetszik a ccc és a deichman akkor is a legrosszabb választás.

2017. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Rider Tendert IX-et javasolnám. Nem bőrszandál, de megfizethető, strapabíró, mégha rajtad is van, olyan, mintha mezítláb lennél.
2017. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!