Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy unisex cipőnél mennyi...

Egy unisex cipőnél mennyi számít, hogy férfiben, vagy nőiben rendelem meg?

Figyelt kérdés
Pl.: converse

2017. júl. 18. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. júl. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az uniszexnek az a lényege hogy nincs külön női vagy férfi változat, így nem igazán értem a kérdés lényegét.
2017. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Annyiban számít, hogy ha te nő Vagy és mondjuk a sarkadnál oldalra lötyög a lábad akkor valószínüleg egy férfinek kényelmesebb lenne, ha fordítva van tehát te fiú Vagy és szorít akkor lánynak lenne jobb.

Az a baj ezekkel a buta uniszex elnevezésekkel, hogy jó hogy praktikusságra akartak törekedni vele "amerikában" csak azzal nem számoltak, hogy egy ruha vagy cipő nem véletlen készül nőiben vagy férfiben mert hát ugye a két nem testfelépítése teljesen eltérő.

Ez majd akkor lesz hordható ha a nők teljesen kiviják az egyenjogúságukat és olyanok lesznek mint a férfiak....

2017. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy nőn belül is vannak keskeny és széles lábúak, mégis egyféle a női, szóval ez nem mindig számít. Converse szerintem csak egyféle van. Másfajta sportcipőből lehet keskenyebb a női. Én nő vagyok, mégis a női cipők nagyja kicsi rám széltében. És vannak a pasik közt is keskeny lábúak.
2017. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi mindenkinek. :)

#2: Hát bár unisex, az oldalon ahol rendelném van férfi, és női változatban is. Ugye kinézetre teljesen unisex, ezért mertem így nevezni, mégis külön megvan nevezve a két nemre szabott cipő.

2017. júl. 18. 13:57
 6/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem a női keskenyebb lábra való. A converse-nél én semmit nem vettem észre, eszembe sem jutott hogy abból van kétféle, de a bakancsomnál volt különbség. A női szűkebb mint a férfi, de külsőre nincs különbség, tehát ha valakinek nő létére vastagabb a lába vagy férfi létére keskenyebb, akkor simán vehetik a másik "nemű" cipőt, a különbség nem látható.
2017. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, sokat segítettetek, mindenkinek ment a zöld pacsi. :)
2017. júl. 21. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!