Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ünnepségeken muszáj a fekete...

Ünnepségeken muszáj a fekete öltöny vagy jó a grafit színű is?

Figyelt kérdés
16/F

2017. júl. 18. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy az adott intézmény mennyire követeli meg a feketét. De szerintem semmi baj nincs vele próbáld ki max.figyelmeztetnek.
2017. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szard le az efféle felesleges szabályokat. Maximum figyelmeztetést kapsz szürke öltöny miatt (ugye milyen abszurd módon hangzik?:D)
2017. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam, (érdi vörösmarty), ott csak az érdekelte őket hogy legalább egy fehér inget felhúzz egy elegántos nadrággal. De nagyon sokan viseltek kék vagy szürke öltönyt is. Főképp azok viselték a feketét, akik nem foglalkoztak túlságosan a megjelenésükkel, rajtuk -általában, de nem mindenkin- rosszul állt az öltönyük. Ha te szeretnél újítani, csak bátorítani tudlak. Csak arra figyelj, ne legyen túl nagy az öltöny.
2017. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!