Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mióta divat a férfiaknál a...

Mióta divat a férfiaknál a bokalánc?

Figyelt kérdés
Szeged belvárosába sétálva egy fiatal srácnak csillogott a bokályán! Elég nehéz volt nem észre venni mert az eléggé szoli barna színen nagyon világított az ezüst!

2017. júl. 20. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem divat, akkor lenne divat, ha másokon is látnád. Lehet tetszett neki, nem tudom, de ha nagyon megbámulják, biztos nem hordja. Tapasztaltam én is, amikor kirívó fényes leggingsben jártam, mennyire megbámultak.
2017. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy baj, hogy a helyesírás nem divat...
2017. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Szerintem egyszerűen egy Beteg Undorító Zakkant Idiótát láttál! Olvaszd egybe a nagy betűket mert nem lehet azt írni magyarul hogy Gay
2017. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

már mint magyarországon? lehet hogy neked ez új de én már gyerekként is láttam pasikon minden féle stílusban

23/L

2017. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!