Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sürgőős! Nagyon nem illik ez...

Sürgőős! Nagyon nem illik ez esküvőre? (L)

Figyelt kérdés

NEM fogok szoknyát felvenni, ez fix!


Szóval a póló ugyanilyen, csak fekete: [link]


Nadrág: egyszerű fekete nadrág


Cipő: lila Adidas


És ezekhez egy fekete egyszerűbb choker (nem, nem a "szalag" meg hasonlók. Virágos.)


Tudom, nagyon fekete...:( de más lehetőség nem nagyon van, a nadrág mindenképp fekete. Maximum a fekete pólót tudom lecserélni egy fehérre, de abból enyhe túlzással (ha nem lennék lapos:D,) kint lenne mindenem...:/

Nem annyira "kiöltözős esküvő", de azért mégsem kellene csövescuccban mennem, szóval...



2017. júl. 21. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Esküvöre feketében menni nem illik, mert a fekete a gyász szine.


Emellett tornacipöben meg pólóban szintén nem illik, mert az szabadidös öltözet, nem pedig ünnepi.


A fekete nadrág rendben van, de ehhez egy nem-fekete blúz/ing kellene, és normális cipö/szandál.

2017. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
A nadrág akkor OK, ha nem farmer vagy hasonló, hanem ennél igényesebb.
2017. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az adidas nem illik esküvőre, akármennyire is "nemkiöltözős". Nem tudom mi manapság ez a kötelező edzőcipő mánia...mindenhova nájki, mindenhova adidasz...

Egy magassarkúval tök oké lenne, de valóban, ahogy mondtad, túl fekete. Nemgáz a fekete, rajtam is volt múltkor egy fekete ruhadarab, amikor esküvőn voltam, de ha minden fekete, az már olyan, mintha temetésre mennél....nem lehet megoldani, hogy addig vegyél valami más színű pólót?

2017. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A póló meg a cipő nagyon nem illik esküvőre.
2017. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A fekete gatya ok, a póló a színe miatt nem való esküvőre, meg nem is túl elegáns. Én eggyel elegánsabb és világosabb felsőt javaslok. A lila Adidas szintén nagyon nem esküvőre való. Nem kell magassarkú, de legalább egy szebb balerinacipőt/ szandált vegyél fel.
2017. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
A nadrág rendben van ha nem farmer,hanem valami más anyag.A cipő és a póló viszont egyáltalán nem illik,akkor sem ha nem kiöltözős az esemény.Mégiscsak valakinek a nagy napjára lettél meghívva nem pedig egy temetésre.Én mondjuk a chokert sem venném fel,de nekem alapból nem tetszenek.
2017. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Feketében és lila sportcipőben nem megyünk esküvőre.
2017. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Jezus te orulnel ha teged unnepelnenek, mindenki szepen fel lenne oltozve, te is, es valaki megjelenne ilyen tirpakul??
2017. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben tiszteletlenség így megjelenni egy esküvőn.
2017. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Fekete nadrág ok.

De mi lenne ha vennél hozzá egy egyszerű fehér inget.

pl

[link]

[link]

cipőből meg nem kötelező a nagyon magassarkú.

pl:

[link]


[link]


[link]

Ezekbe simán ki lehet bírni egész nap is akár.

2017. júl. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!