Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó márkákat ismertek...

Milyen jó márkákat ismertek ahol egy póló úgy max 7 ezer forintba kerül?

Figyelt kérdés

Nem azért mert nem telne rá, a fizetésem elég jó, de nem annyira, hogy minden egyes hónapban Csak úgy 10-20 ezreket költsek 1-1 darab pólóra

Néztem a Calvin Kleint, Hollistert, Tommy Hilfigert, bármi ilyen márka amelyik kb ilyen árban mozog vagy valamennyivel olcsóbb?



2017. júl. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Berschka (azt hiszem így kell írni), Tally Weijl (azt hiszem így kell írni),Takko, H&M
2017. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy ezeken kívül gondoltam :D Ezek a márkák majdnem minden emberen rajta vannak és ugyan nem vagyok egy nagy divatózós ember, de bármikor felveszek egy Bershka, New Yorker vagy bármilyen pólót, ha kint vagyok 20 percet az utcán már minimum 3-4 emberen látom ugyanazt a ruhát mint ami rajtam is van
2017. júl. 21. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Devergo, retro jeans
2017. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H.R.V.T.H.
2017. júl. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bershka egy kalap tudodmi
2017. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszaj leszel azokat a polokat megvenni, amiket a kerdesben irtal, mert mas jo marka nem lesz. Ugy kellene csinalnod, h Amerikabol megrendeled valami nagy leertekeles soran egyben veszel vagy 10et. Kint amugy marshallsban stb siman 10-20 dollarert meg lehet ezeket venni, csak itt szivatnak bennunket... hollisterben is $20 egy polo vagy kedvezmennyel meg olcsobb..
2017. dec. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!